"MUSZYNA 2022"
zimowisko narciarsko-snowboardowe w Beskidzie Sądeckim

Zimowisko MUSZYNA - Narty&Snowboard (wiek uczestników: 10-15 lat)

Wspaniała przygoda połączona ze sportami zimowymi. Nauczymy Twoje dziecko szusować na nartach/snowboardzie. Zapewniamy profesjonalną kadrę, instruktorów, dbałość o bezpieczeństwo i dobrą zabawę dzieci na stoku. Oczywiście to nie wszystko, bo po stoku mnóstwo zabaw i zimowych aktywności.

Podczas pobytu w Muszynie będziecie mogli jeździć w najlepszych stacjach narciarskich: DWIE DOLINY MUSZYNA-WIERCHOMLA, JAWORZYNA KRYNICKA oraz TYLICZ SKI.

DWIE DOLINY MUSZYNA-WIERCHOMLA - nowoczesny i dynamicznie rozwijający się ośrodek narciarski. Oferuje 11 km malowniczych tras o różnym poziomie trudności oraz SnowPark o długość ponad 400 m.

JAWORZYNA KRYNICKA - ośrodek dysponuje 8 trasami: 5 trudnych, 1 bardzo trudna wg Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), oraz trasy szkoleniowe dla dzieci. Stacja dysponuje 3 kolejami krzesełkowymi i gondolowymi oraz 5 wyciągami, w tym jednym dla dzieci.

TYLICZ SKI - to urozmaicone 6 km tras o różnym stopniu trudności, stacja jest idealnym miejscem dla początkujących ale też dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Wyciąg krzesełkowy i orczyki – położone na dwóch stokach o rożnym nachyleniu pozwolą dobrze dopasować górę do umiejętności każdej osoby.

Wybór ośrodka narciarskiego uzależniony jest od warunków atmosferycznych i umiejętności uczestników.


PROGRAM

NA STOKU

Program przygotowany z myślą o dzieciach, które dopiero chcą zacząć przygodę z nartami/snowboardem, lub już jeżdżą i chcą doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w małych grupach 8-10 osobowych, dostosowanych do umiejętności uczestników. Uczestnicy początkujący, którzy jeszcze nigdy nie jeździli na nartach i osoby średnio-zaawansowane, które chcą doskonalić styl jazdy znajdą tu idealne warunki do nauki. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Na zakończenie, każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu na danym poziomie zaawansowania z wyróżnieniem przyswojonych dotychczas umiejętności.

SPRZĘT

uczestnikom, którzy nie posiadają własnego sprzętu narciarskiego proponujemy wypożyczenie sprzętu na miejscu za dopłatą. Nasi Instruktorzy z przyjemnością pomogą dobrać sprzęt. Orientacyjny cennik poniżej.
UWAGA: Wszystkich uczestników obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

CZĘŚĆ SPECJALISTYCZNA - PRAKTYKA

zajęcia na stoku trwają ok 5-6 godzin dziennie (w zależności od warunków atmosferycznych i umiejętności /postępów dzieci) przez 5 dni, z czego 2 godziny to nauka z instruktorem. Pozostały czas to jazda samodzielna pod opieką instruktorów/wychowawców.

CZĘŚĆ UZUPEŁNIAJĄCA

Program szkoleniowy wzbogacony jest o zabawy na śniegu. Będą: wyścigi węży, sprint w butach narciarskich, wyścig na jednej nodze i wiele innych. Teoria m.in. wykłady na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu, poznanie Dekalogu Narciarza i praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku oraz zasad pierwszej pomocy, oglądanie filmów instruktażowych, ćwiczenia wzmacniające przed i po sezonie narciarskim - czyli jak być w formie przez cały rok!

APRES SKI - CAMPOWY BLOK OGÓLNY
(Blok obejmuje wspólne zajęcia, mające na celu zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych. Ilość zajęć realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników).

 • WYCIECZKA DO KRYNICY ZDRÓJ - zimowy spacer głównym Deptakiem, zajrzymy na chwilę do Pijalni Głównej, aby posmakować najsłynniejszych krynickich wód, zjemy przepyszne rurki z kremem z jednej ze znanych krynickich cukierni, a także wjedziemy kolejką linowo - terenową na Górę Parkową.
 • Spacery po turystycznym centrum Muszyny,
 • Igrzyska kolonijne 2022 w oparciu o zwariowane i pełne emocji zespołowe konkurencje typu team building, m.in: spodnie podwójne, narty poczwórne, przeciąganie liny, wyścigi w workach, strzelectwo (łuki i repliki ASG), chusta Klanzy. Uwaga! Wybrane konkurencje odbywać się będą na zewnątrz, prosimy o zabranie ubrań, które mogą się pobrudzić.
 • Wyjście na lodowisko (dla chętnych, dodatkowy koszt ok. 15-20 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew),
 • Białe szaleństwo m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze,
 • Dyskoteki i zabawy taneczne, nauka belgijki, karaoke,
 • Zajęcia integracyjne, survivalowe, artystyczno-plastyczne,
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Zabawy z Chustą Klanza,
 • Wieczór Talentów,
 • Seans filmowy.


TERMINY I CENY

MUS 3:   05.2 – 12.2.2022   CENA: [1549] PLN miejsca są [KLIK]

OBECNE PROMOCJE - VIP4%


CENA OBEJMUJE:

transport autokarem (do wyboru wyjazd z ponad 30 miast - zależnie od terminu ferii dla danych województw - dopłata zależna od wybranego miasta), zakwaterowanie – 7 noclegów; wyżywienie; bogaty program pobytu, opiekę wychowawców-instruktorów, ubezpieczenie UNIQA (NW - 10000 PLN), podatek VAT.  

UWAGA! Transport - w zależności od miasta wyjazdu/powrotu dopłata – sprawdź w tabeli poniżej. W przypadku dojazdu własnego – brak dopłaty transportowej. 


CENA NIE OBEJMUJE:

dopłat transportowych, skipassów , biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie (wstęp na lodowisko i wypożyczenie łyżew), imprez fakultatywnych, 

CENA ZA SKIPASS:
3-dniowy karnet narciarski Tylicz Ski + 1 dniowy karnet Jaworzyna Krynicka + 1 dniowy karnet narciarski Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla:

dla osób, które nie ukończyły 12 roku życia - 372 PLN
dla osób, które ukończyły 12 rok życia - 402 PLN

Kaucja zwrotna za kartę 10 PLN

Ceny za skipass są niezależne od organizatora i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich w sezonie zimowym 2021. Cena może ulec niewielkiej zmianie. Będziemy na bieżąco aktualizować informacje na stronie, a przed wyjazdem podawać aktualną cenę karnetu w informacjach przed wyjazdowych.

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO/SNOWBOADOWEGO

Jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego/snowboardowego, teraz to żaden problem. Możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt.

Orientacyjna cena za komplet na czas trwania obozu/zimowiska to 230 PLN

KULIG 

Udział w kuligu (sanie w zaprzęgu końskim) 65 PLN

 

INFORMACJE OGÓLNE - ZIMOWISKA i OBOZY ZIMOWE


ZAKWATEROWANIE

Dom Wczasowy SZCZYT - obiekt malowniczo położony na stoku wzgórza w Złockiem. Zakwaterowanie w pokojach 3-,4-,5-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji sale świetlicowe, sala z tenisem stołowym, stołówka, narciarnia.


WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja serwowane w stołówce ośrodka oraz lunch pakiet na stok).

Ośrodek zapewnia realizację wyżywienia m.in. wegańskiego, wegetariańskiego (po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym bądź mailowym co najmniej na 14 dni przed rozpoczęciem obozu).


SPRZĘT

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU SNOWBOARDOWEGO / NARCIARSKIEGO - Jeśli nie masz własnego sprzętu, teraz to żaden problem. Możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt. Cena 230 PLN zawiera komplety (deski z wiązaniami, buty, kijki i kask). Google należy mieć swoje.


COVID-19 (wymagania na terenie Polski)

W dniu 21.05.2021 Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia opublikowało wytyczne dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży. Zalecenia zostały opracowane, aby zwiększyć bezpieczeństwo i minimalizować ryzyko zakażenia podczas zorganizowanego wypoczynku w czasie epidemii COVID-19.
Szczegółowe wytyczne dostępne są na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-gis-mz-i-men-dla-organizatorow-wypoczynku-letniego-dzieci-i-mlodziezy-w-2021-roku

Najważniejsze informacje [KLIK]


TRANSPORT - UWAGI OGÓLNE:

Podczas podróży uczestnikami opiekują się kadra lub konwojenci. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz ważną legitymację szkolną. Uwaga! W sezonie, w czasie przejazdów czynny jest dyżurny numer telefonu 606235702. Pod tym numerem uzyskacie Państwo informacje o przebiegu jazdy wszystkich naszych grup, ewentualnych opóźnieniach. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny poniżej oraz na Umowie-Zgłoszeniu. Organizator ma prawo do zmian w rozkładzie jazdy. W takim przypadku Klienci zostaną przez organizatora o zmianach powiadomieni. Niezależnie od powyższego wszystkie informacje można uzyskać dzwoniąc do biura lub sprawdzając się na stronie internetowej.
Przejazdy na nasze obozy realizujemy w oparciu o autokary, mikrobusy, pociągi. Godziny przyjazdów i dojazdów mogą ulec zmianom niezależnym od organizatora (przewoźnika). W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Prosimy zwrócić uwagę na datę wyjazdu / powrotu - szczególnie dotyczy godzin nocnych. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ważną legitymację szkolną lub studencką uprawniającą do zniżek na przejazdy pociągami. Uwaga! W związku z możliwością przesiadek prosimy o spakowanie bagaży najlepiej w jeden plecak - tak aby mieć "wolne ręce" w czasie np. przejść pomiędzy peronami. Ze względu na to, że zbieramy uczestników z całego kraju - może się zdarzyć, że przejazd nie odbywa się najkrótszą trasą! Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie o czym organizator powiadamia z odpowiednim wyprzedzeniem! Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku w rozkładzie poniżej.


KONTAKT W CZASIE PRZEJAZDU

Klub Podróżnika R3B.PL 606235702  to nasz tel. dyżurny czynny w czasie przejazdów i trwania obozów.

ROZKŁAD JAZDY, DOPŁATY TRANSPORTOWE

LEGENDA
(+1) powrót 1 dzień po dacie zakończenia imprezy (po północy)
(!!) przejazd antenowy realizowany dłuższą trasą! Prosimy rozważyć wybór /lub np. dojazd własny

UWAGI

Bagaż na zimowych imprezach autokarowych obowiązuje limit bagażu: 1 szt. Bagaż główny nie może przekraczać 20 kg i sumie wymiarów 180 cm, a bagaż podręczny 5 kg. W przypadku autokarowych wyjazdów narciarskich można zabrać dodatkowo1 komplet sprzętu (narty lub snowboard) w pokrowcu (buty należy spakować do walizki). 

Dopłaty transportowe podane w PLN za przejazd w obie strony. Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie. Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku. 

Miasto Przystanek Odjazd Powrót Dopłata
Białystok  Stacja paliw LOTOS, ul. Produkcyjna 97c (przy Mc'Donalds)  06:00  20:30  200
Elbląg  Stacja paliw LOTOS, al. Grunwaldzka 4 (przy Mc'Donalds)  03:30  23:00  250
Głogów  Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16  07:30  20:00  150
Gorzów Wlkp. Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3)   05:00  22:00  200
Kołobrzeg  Stacja paliw ORLEN ul. Koszalińska 78  01:45  00:45 [+1]  250
Koszalin  Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami)  02:30  01:30 [+1]  250
Kraków  Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201 (przy KFC)  14:30  13:00  100
Legnica  Stacja paliw ORLEN, ul. Chojnowska 154 (rejon węzła S3/DK94)  09:00  18:15  140
Olsztyn  Stacja paliw BP Tomaszkowo (przy KFC) - okolice węzła Olsztyn Południe  05:00  21:30  250
Opole  Stacja paliw ORLEN, ul. Wrocławska 400 (za rondem w kierunku A4)  11:15  15:45  100
Płock  Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds)  07:00  19:30  180
Polkowice  McDonald's ul. Młyńska róg ul. Ogrodowej  08:00  19:30  140
Radom  Stacja paliw ORLEN, Maratońska 57  10:30  16:30  160
Szczecin  Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga  04:00  23:00  200
Warszawa  Parking Stadion Narodowy - przy PKP Warszawa Stadion  09:00  18:00  160
Wrocław  Bielany Wrocławskie stacja paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 (p. Pizza Hut)  10:00  17:00  120
Zambrów  Stacja paliw ORLEN, ul. Ostrowska 31  07:00  19:30  200