Zlot z oczywistych przyczyn został odwołany...
Wszystkie zapisane osoby otrzymają szczegóły dotyczące wydarzenia na osobiste konta (fb, e-mail)...

GÓRY SOWIE - ORZEŁ
50. JUBILEUSZOWY
ZLOT 3 BACÓW
16-18.04.2021


Zaproszenie

Przyjaciele z dawnych czasów i z tych bardziej bieżących. Zegarek tyka a góry ciągle stoją i czekają a my na przekór po nich wciąż wędrujemy. Pewnie niektórym trudno będzie w to uwierzyć ale już po raz 50 zapraszam Was do udziału w Rajdzie 3 Baców. Ten Jubileuszowy będzie troszkę bardziej zlotem, ale tego wymaga zaplanowana oprawa. Za nami pięćdziesiąt Rajdów, ponad tysiąc osób i hektary gór. Wiele wspomnień. Pięćdziesiątka to zaiste doskonała okazja żeby się spotkać.

Impreza zaplanowana jest najbardziej tradycyjnie – czyli na połowę kwietnia (16-18.4.2021). Na miejsce Zlotu wybraliśmy Góry Sowie, a dokładnie zaprzyjaźnione schronisko Orzeł w Sokolcu z jego super Gospodarzami. Poza cudownym miejscem – adres wygrywał również z przyczyn czysto logistycznych.

Na imprezę można zabrać osobę towarzyszącą. Dopuszczamy też możliwość przyjazdu z dziećmi (zapewnimy animatorów) ale to zależne jest od informacji zwrotnej ile tych dzieci byłoby z nami na imprezie. O pieski i kotki należy zapytać - teoretycznie można, ale Gospodarze mają własne stado więc konsultacja jest konieczna.

Decyzję o udziale należy podjąć do końca lutego – pozwoli nam to oszacować ilość osób. Za udział w zlocie trzeba zapłacić – bo chociaż impreza we wstępnych planach miała być poważnie dofinansowana to jednak i mnie dosięgnęły skutki zarazy, więc musi być cena.  

Mamy nadzieję że nie trzeba będzie zmieniać terminu ze względu na pandemię

Dodam jeszcze że jeśli ktoś chciałby pochodzić poważnie po Górach – to 18-22.04.2021 czyli od razu po zlocie idziemy jako 51 Rajd 3 Baców na trasie z Orła przez całe Sudety Środkowe aż do bram Karkonoszy.

Miejsce: Schronisko Górskie Orzeł (Sokolec)
Termin: 16-18.04.2021
Wpisowe: 380 PLN obejmuje:

 • 2 noclegi (z pościelą) w schronisku Orzeł (pokoje 2-7 osobowe), na miejscu bezpłatny parking
 • Wyżywienie:
  - w piątek: kolacja/ognisko (kiełbaski, pajdy ze smalcem, bigos i coś dla wegetarian;
  - w sobotę:  śniadanie (bufet szwedzki, kawa z ekspresu), ok 16:00 żurek z jajkiem, kiełbasą i chlebem, a wieczorem uroczysta kolacja – gala: obiad - dwa dania, deski wędlin i serów, sałatki + itp, zupa gulaszowa, napoje ciepłe i zimne, Pilsner Urquell, jakaś wódeczka do drinków
  - w niedzielę: późniejsze śniadanie (bufet szwedzki, kawa z ekspresu).
 • Pamiątkowy, okolicznościowy ciuszek
 • Śpiewnik rajdowy
 • Udział w programie (wycieczka górska, ognisko, gala, oprawa muzyczna, śpiewogranie, itd…)
 • Ubezpieczenie NW, podatek Vat, obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy


Program ramowy imprezy:

Piątek 16.04.2021

Od 18:00 Ognisko / Kolacja dla przyjezdnych - Pohulanka zależnie od warunków na zewnątrz lub w środku. Coś do jedzenia będzie można dostać do 24:00. 

Przyjeżdżać można przez cały dzień, od 12:00 będzie już czynna recepcja (czyli ktoś kto zadba o uczestników po przyjeździe – wskaże łóżeczko, oprowadzi po obiekcie).

Sobota 17.04.2021

8:00 – 11:00 śniadanie (bufet szwedzki, kawa).
12:00 – 16:00 Spacerek, Marek poprowadzi nas i zabawi barwną jak zawsze powieścią.
16:00 – 17:00 zupa regeneracyjna (żurek z kiełbą i jajem / vege).
17:00 – 19:00 drzemka/czas wolny/ malowanie buziek/zakładanie ładnych ubranek.
Od 19:00 - Gala do białego rana (wejście na salę balową po czerwonym dywaniku, tylko w ładnych ubrankach). Przemówienie i pamiątkowa fota. A następnie obiadek (plus deski i półmiski), picie oraz uroczyste wręczenie statuetek „zielonego kielonka”, przeplatane wspominkami na ekranie, opowieściami jak to drzewiej bywało itp…  Po ostatniej zupce (do wyboru gulaszowa i jakaś vege) „przemijanie” i gitarowanie do rana (albo inne hulanki)…

Niedziela 18.04.2021

10:00 – 12:00 śniadanie kacowe (bufet szwedzki, kawa).
Powolne wygaszanie imprezy z zaznaczeniem faktu, że część ludzi zostaje do poniedziałku – gdyż właśnie wtedy zaczyna się 51 Rajd 3 Baców ;)


Uwagi:

Ubieramy się galowo – wejście czerwonym dywanem nie zdarza się nam codzienne, więc zróbmy to – zamieńmy na ten wieczór polary i buty trekkingowe na suknie wieczorowe, fraki, garnitury i inne surduty i meloniki…

Zgłoszenia poprzez panel rezerwacyjny na stronie www.r3b.pl Na tej podstawie prześlemy potwierdzenie wraz z pakietem dodatkowych informacji. 
Zaliczka 100 PLN płatna do 3 dni po otrzymaniu potwierdzenia. 
Dopłata na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. 

W przypadku problemów związanych z covid-19 i brakiem możliwości realizacji imprezy w związku z obostrzeniami - zaproponujemy inny termin, a jeśli nie będzie pasował zwrócimy zaliczkę.

Jeszcze na koniec – mam świadomość, że nie jestem w stanie dotrzeć z tym adresem do każdego uczestnika minionych rajdów – to liczba czterocyfrowa, pozmieniane nazwiska, adresy, numery telefonów itd… A bardzo chciałbym żeby zaproszenie dotarło do jak największej liczby osób, więc jeśli możecie kogoś powiadomić – proszę bardzo – albo wysyłając to zaproszenie albo przekazując kontakt do mnie.

Spotkajmy się w górach

Zapraszam,
Irek Bejger 606235702 / irek@r3b.pl

INFORMACJE OGÓLNE – ZLOT 3 BACÓW:
Ubranka zabrać jak w góry - może być różnie - szczególnie w kwietniu, pokoje są bez łazienek stosowna bielizna do podróżowania po korytarzu, klapki kąpielowe, no i ważne - strój galowy - niecodziennie wchodzi się na salę bankietową (stołówkę) po czerwonym dywanie ;) Mile będą widziane instrumenty muzyczne, stare śpiewniki, stare foty (mogą być wyselekcjonowane - jpg na nośnikach z wejściem usb).   

INFO:
Masz uwagi lub pytania - prosimy o kontakt:
Irek 606235702 / irek@r3b.pl (dodatkowe informacje).