53 Jesienny Rajd 3 Baców
BESKID ŻYWIECKI
21-24.10.2021

BESKID ŻYWIECKI - JESIENNY RAJD 3 BACÓW 

Po raz 53 serdecznie zapraszam do udziału w naszym rajdzie. Tej jesieni też idziemy na wschód, ale tym razem startujemy bardziej z zachodu. Do tego idziemy radośnie od Browaru Żywiec do Browaru Żywiec ;) Przewidziane jest tylko 26 miejsc - czyli kto pierwszy ten lepszy. Jest to związane praktycznie z objętością chałup, ale tez zapotrzebowaniem na imprezy kameralne, bez podziału na trasy... 

Oficjalny start rajdu dnia 21.10.2021 (czwartek) w Zwardoniu. Zasadniczo planujemy podczas rajdu przejść Worek Raczański z noclegami odpowiednio:
1. w schronisku PTTK na Wielkiej Raczy,
2. w Bacówce PTTK na Rycerzowej,
3. w schronisku PTTK na Hali Lipowskiej 
W czasie tego rajdu nie zapewniamy przewodnika górskiego - tzn .chodzimy we własnym zakresie - oczywiście po zaplanowanych, przemyślanych trasach. 

Jeszcze kilka słów o "zerówce" - jest plan, żeby w Żywcu!!! - wtedy tam można zostawić auta - bo dojazd na start do Zwardonia i później powrót z Rajczy lub z Korbielowa do Żywca jest bezproblemowy. Proszę o propozycje - wyniki-decyzję ogłoszę mam nadzieje za jakiś czas...

Dodatkowe informacje:
Oczywiście przy zapisywaniu podajcie plan jak chcecie dojechać. Na pewno uda się to pogrupować, coby taniej i przyjemniej było.

REZERWACJE, KOLEJNOŚĆ ZAPISÓW:
Uwaga - ilość miejsc ograniczona do 26 (tyle się mieści maksymalnie w chałupach na trasie). Więc kolejność rezerwacji ma decydujące znaczenie - dotyczy to też osób, które mają gratisa (znaczy rabat 90%) za udział w 7 poprzednich edycjach rajdu!!! Nie przegapcie!

CENA (wpisowe): 400 PLN
(minus 5% = 380 PLN, minus 10% = 360 PLN, minus 90% = 40 PLN)

TERMIN:
21.10 – 24.10.2021 - rezerwuj miejsce

CENA WPISOWEGO OBEJMUJE:
Zakwaterowanie 3 noclegi w schroniskach PTTK (sale wieloosobowe, 3x śniadanie (zestawy wydawane w schroniskach), opłaty klimatyczne, śpiewniczek rajdowy*, ubezpieczenie NW - UNIQUA 

Dojazd na rajd we własnym zakresie
Start: czwartek 21.10.2021,
Żywiec PKP 9:00 (z biletem do Zwardonia) lub Zwardoń PKP 10:00
Meta: niedziela 24.10.2021,
Rajcza Centrum PKP 14:30 lub Żywiec PKP 15:00 
Meta uwzględnia połączenia powrotne bezpośrednio do Warszawy i do Katowic

ZNIŻKI i DOPŁATY:
  • VIP-5 rabat 5% (dla osób, które wzięły udział w przynajmniej jednej, dowolnej imprezie organizowanej przez R3B.PL z min. 1 noclegiem). Ten rabat można sumować z ZAK-5.
  • ZAK-5 rabat 5% (dla czynnych uczniów szkół średnich, studentów z ważna legitymacją szkolną / studencką). Ten rabat można sumować z VIP-5.
  • VIP-90 rabat 90% (dla osób które, zaliczyły dotychczas 7 rajdów - biorą udział w edycji jesiennej gratis! Proszę w uwagach zaznaczyć na których rajdach byliście) ;)  Ten rabat się nie sumuje z innymi

INFORMACJE OGÓLNE – RAJD 3 BACÓW:
NIEZBĘDNY EKWIPUNEK – OBOZY WĘDROWNE PIESZE
Sprzęt: śpiwór (lekki, schroniskowy), karimata, menażka (miska) metalowa, sztućce (niezbędnik), kubek, latarka, okulary przeciwsłoneczne, kapelusz lub chusta na głowę, przybory do higieny osobistej + krem do opalania, ręcznik, preparaty przeciw insektom. Dokumenty: dowód osobisty (bo pasmo graniczne), Obuwie i ubiór: buty trekkingowe, buty zmienne (trampki lub adidasy), klapki + strój kąpielowy, kurtka przeciwdeszczowa z kapturem, kurtka lub bluza polarowa, płaszcz foliowy - przeciwdeszczowy, ciepły sweter (najlepiej golf), koszulki z krótkim rękawem spodnie długie i krótkie, bielizna. A wszytko to powinno być spakowane w plecak. Zalecamy spakować rzeczy w nieprzemakalne folie. Oczywiście przestrzegamy przed nadmiarem bagażu – wiele rzeczy po przemyśleniu staje się zbędnych. Zachęcamy natomiast do zabrania aparatów fotograficznych – gwarancja niepowtarzalnych zdjęć.
Uwaga - większość naszych imprez odbywa się na pograniczu - zachęcamy do posiadania paszportu lub dowodu osobistego.
*) Dotyczy osób niepełnoletnich
INFO:
Masz uwagi lub pytania - prosimy o kontakt:
Irek 606235702 / irek@r3b.pl (organizacja imprezy).