48 Jesienny Rajd 3 Baców
BESKID SĄDECKI
22-25.10.2020

BESKID SĄDECKI - JESIENNY RAJD 3 BACÓW 

Po raz 48 serdecznie zapraszam do udziału w naszym rajdzie. Tej jesieni idziemy dalej na wschód. Do tego idziemy radośnie od pijalni do pijalni. Od Szczawnicy do Krynicy ;) Przewidziane jest tylko 25 miejsc - czyli kto pierwszy ten lepszy. Jest to związane praktycznie z objętością chałup, ale tez zapotrzebowaniem na imprezy kameralne, bez podziału na trasy... 

Oficjalny start rajdu dnia 22.10.2020 (czwartek) w Szczawnicy Zdroju w Pijalni Wód Mineralnych o godz 15:15. Tego dnia mały spacerek pod górę Pod Bereśnik - tam nocleg 1/3. W piątek dalej na wschód przez Radziejową Pod Trześniwoy Groń (Niemcową) na nocleg 2/3. Sobota to zejście na chwilę w doliny i po przekroczeniu Popradu wejście do Bacówki Na Wierchomli - tam nocleg 3/3. Niedziela to spacer przez Jaworzynę Krynicką do Kryznicy Zdroju - oczywiście do pijalni wód mineralnych. Meta 25.10.2020 (niedziela) ok. godz 15:15 (lub jeśli ktoś potrzebuje to wcześniej - szybkie zejście do Piwnicznej Zdroju na PKP).

W czasie tego rajdu nie zapewniamy przewodnika górskiego - tzn chodzimy we własnym zakresie - oczywiście po zaplanowanych, przemyślanych trasach. Miejsca noclegowe to "chaty" i "schroniska", gdzie nocleg odbywa się na materacach lub tzw "glebie" - prosimy o zabranie karimat. Osoby które zapiszą się na końcu listy - z założenia śpią właśnie na karimatach. Będzie nas zapewne dużo - więc będziemy się przytulać ;) 
Jeszcze kilka słów o "zerówce" - jest plan, żeby w Krakowie !!!- wtedy tam można zostawić auta - bo dojazd na start do Szczawnicy i później powrót z Rytra lub Krynicy do Krakowa jest bezproblemowy. Proszę o propozycje - wyniki-decyzję ogłoszę mam nadzieje do końca września...

Dodatkowe informacje:
Oczywiście przy zapisywaniu podajcie plan jak chcecie dojechać. Na pewno uda się to pogrupować, coby taniej i przyjemniej było.

REZERWACJE, KOLEJNOŚĆ ZAPISÓW:
Uwaga - ilość miejsc ograniczona do 25 (tyle się mieści maksymalnie w chałupach na trasie). Więc kolejność rezerwacji ma decydujące znaczenie - dotyczy to też osób, które mają gratisa (znaczy rabat 90%) za udział w 7 poprzednich edycjach rajdu!!! Nie przegapcie!

CENA (wpisowe): 360 PLN
(minus 5% = 342 PLN, minus 10% = 324 PLN, minus 90% = 36 PLN)

TERMIN:
17.10 – 20.10.2019 - rezerwuj miejsce

CENA WPISOWEGO OBEJMUJE:
Zakwaterowanie 3 noclegi w schroniskach - chatkach (sale wieloosobowe, z możliwością gleby, dostęp do bieżącej, zimnej wody, toalety możliwe poza budynkiem), 3x śniadanie (produkty), opłaty klimatyczne, śpiewniczek rajdowy*, ubezpieczenie NW - AXA.

Dojazd na rajd we własnym zakresie
Start: czwartek 22.10.2020, Szczawnica Zdrój (pijlania) godz 15:15
Meta: niedziela 25.10.2020, Krynica Zdrój (pijalnia) godz 15:15

ZNIŻKI i DOPŁATY:
  • VIP-5 rabat 5% (dla osób, które wzięły udział w przynajmniej jednej, dowolnej imprezie organizowanej przez R3B.PL z min. 1 noclegiem). Ten rabat można sumować z ZAK-5.
  • ZAK-5 rabat 5% (dla czynnych uczniów szkół średnich, studentów z ważna legitymacją szkolną / studencką). Ten rabat można sumować z VIP-5.
  • VIP-90 rabat 90% (dla osób które, zaliczyły dotychczas 7 rajdów - biorą udział w edycji jesiennej gratis! Proszę w uwagach zaznaczyć na których rajdach byliście) ;)  Ten rabat się nie sumuje z innymi

INFORMACJE OGÓLNE – RAJD 3 BACÓW:
NIEZBĘDNY EKWIPUNEK – OBOZY WĘDROWNE PIESZE
Sprzęt: śpiwór (lekki, schroniskowy), karimata, menażka (miska) metalowa, sztućce (niezbędnik), kubek, latarka, okulary przeciwsłoneczne, kapelusz lub chusta na głowę, przybory do higieny osobistej + krem do opalania, ręcznik, preparaty przeciw insektom. Dokumenty: dowód osobisty (bo pasmo graniczne), Obuwie i ubiór: buty trekkingowe, buty zmienne (trampki lub adidasy), klapki + strój kąpielowy, kurtka przeciwdeszczowa z kapturem, kurtka lub bluza polarowa, płaszcz foliowy - przeciwdeszczowy, ciepły sweter (najlepiej golf), koszulki z krótkim rękawem spodnie długie i krótkie, bielizna. A wszytko to powinno być spakowane w plecak. Zalecamy spakować rzeczy w nieprzemakalne folie. Oczywiście przestrzegamy przed nadmiarem bagażu – wiele rzeczy po przemyśleniu staje się zbędnych. Zachęcamy natomiast do zabrania aparatów fotograficznych – gwarancja niepowtarzalnych zdjęć.
Uwaga - większość naszych imprez odbywa się na pograniczu - zachęcamy do posiadania paszportu lub dowodu osobistego.
*) Dotyczy osób niepełnoletnich
INFO:
Masz uwagi lub pytania - prosimy o kontakt:
Irek 606235702 / irek@r3b.pl (organizacja imprezy).