Powyższe foty od Ady Gądek

LII (52) Rajd 3 Baców
ZAKOPANE * PODHALE * TATRY
5 - 9 września 2021 

Tym razem zapraszamy na nietypowy, trochę stacjonarny Rajd do Zakopanego. Na kilka dni Pensjonat Kleszczówka stanie się naszą bazą wypadową w Tatry na Podhale i na wieczorny clubbing Krupówkowy... Sam pensjonat jest położony w okolicy Wielkiej Krokwi co stanowi doskonałe miejsce startu i mety wszelkich wypraw. Na miejscu gościnni gospodarze ugoszczą nas łóżeczkami oraz pysznymi śniadaniami.  Wyjazd można potraktować leżakowo lub bardziej wyczynowo. Na pewno dla chętnych będą zaproponowane konkretne trasy w Tatry - jednak te zależne będą od warunków atmosferycznych i predyspozycji uczestników lub dyspozycji dnia ;)  Na wycieczki chodzimy bez przewodnika, a bilety do TPN-u kupujemy we własnym zakresie. Mamy nadzieję, że upały i tłumy w Tatrach ustąpią pięknej zazwyczaj wczesnojesiennej pogodzie co pozwoli nam w pełni cieszyć doskonałym towarzystwem w pięknych okolicznościach przyrody :) Zapraszamy
R3B Team


TRASA:
Formułę Rajdu zaproponował "Kłochu" - on będzie kolejnym nominowanym kierownikiem Rajdu 

05.09 (niedziela)
Spotkanie w Zakopanem, przyjazd można zaplanować o dowolnej porze, jednak pokoje będą dostępne standardowo od godziny 16:00. Szczegóły przyjazdu można ustalać z kadrą Rajdu - kontakt poniżej. Późnym popołudniem ok . godz 18:00 rozpoczynamy oficjalnie - czyli idziemy na Krupówki na wieczorny "spacer"
Nocleg 1/4
06.09 - 08.09 (poniedziałek - środa)
Codziennie po śniadaniu coś porobimy, gdzieś pójdziemy - wg woli większości. To ustalą już uczestnicy miedzy sobą. Część propozycji padnie wcześniej w ankietkach na fb, jednak pogoda oraz inne okoliczności jak zawsze zweryfikują nasze plany. Ale tradycyjnie - chodzenia i "podsumowań z Przemijaniem" nie zabraknie. Noclegi 2-3-4/4
09.09 (czwartek)
Po śniadaniu wykwaterowanie z pensjonatu i to już będzie koniec. Jednak dla pocieszenia zostanie fakt, że czwartek to początek weekendu ;)
Taki jest plan. Mam też przeczucie, że jednak się licznie spotkamy... aczkolwiek ilość miejsc tym razem na poważnie ograniczona

TERMIN:
05.9 - 09.9.2021

WPISOWE:
440,00 PLN
418,00 PLN (ze zniżką VIP5 lub STD5)
396,00 PLN (ze zniżką VIP5 + STD5)

ŚWIADCZENIA:

  • 4 noclegi w pensjonacie Kleszczówka w Zakopanem
  • codziennie po noclegu pyszne śniadanie
  • obsługa kierownika (kaowca i doradcy szczególnego w jednej osobie)
  • śpiewniczek R3B dla tych co po raz pierwszy i dla tych co przez niedopatrzenie R3B teamu nie dostali podczas swojego "pierwszego razu"
  • opłatę klimatyczną
  • ubezpieczenie NW
  • podatek VAT

Wpisowe nie obejmuje dodatkowych posiłków, ale w Zakopanem można niedrogo i dobrze zjeść a w góry zabrać co nieco. Podobnie z napojami wszelakimi. Dojazd na rajd we własnym zakresie! Auto można zaparkować bezpośrednio przy pensjonacie. Nie gwarantujemy przewodnika tatrzańskiego a wszelkie opłaty za wejście do TPN-u i innych zwiedzanych obiektów również każdy płaci za siebie. Mandaty jak ktoś dostanie to też ;)

ZNIŻKI i DOPŁATY:
VIP-5 rabat 5% (dla osób, które wzięły udział w przynajmniej jednej, dowolnej imprezie organizowanej przez R3B.PL z min. 1 noclegiem).
czyli na zimowy to minus 22 PLN
STU-5 rabat 5% (dla uczniów i studentów do 26 roku życia, dla honorowych krwiodawców, dla emerytów powyżej 60 roku życia).
czyli na zimowy to minus 22 PLN
Zniżki można sumować! wtedy będzie minus 44 PLN

CO ZABRAĆ:
No wiadomo - stosowne ubranka i obuwie z uwzględnieniem przemoczenia się i wychłodzenia! Obowiązkowe rękawiczki*, szaliki, czapki! Klapki kąpielowe i ręcznik. Śpiwór, podusię, termos oraz koniecznie latarkę (z zapasowymi bateriami). Przyda się też mniejszy plecak na wyprawy, ale do Pensjonatu można przyjechać z 'walizką"
Nie trzeba zabierać karimaty - no chyba, że na piknik na polance. Bardzo mile widziane gitary, ukulele i inne harmonijki... planszóweczki  (będą służbowe, ale jak ktoś ma to...), aparaty fotograficzne i powerbanki ;). Dokumenty tożsamości - bo pasmo graniczne, watahy i te sprawy... Kto ma paszport covidowy niech zabierze, pewnie dla spokoju przydadzą się też maseczki
*) te mogą być skórzane - na wiecie - na łańcuchy 

INFO:
Masz uwagi lub pytania - prosimy o kontakt:
Irek 606235702 / irek@r3b.pl
Kłochu, czyli Marcin, czyli naczelnik rajdu 665858534