Powyższe foty od Ady Gądek

LII (56) Rajd 3 Baców
ZAKOPANE * PODHALE * TATRY
8-12 czerwca 2022

Tym razem zapraszamy na nietypowy, trochę stacjonarny Rajd do Zakopanego. Na kilka dni Pensjonat Kleszczówka stanie się naszą bazą wypadową w Tatry na Podhale i na wieczorny clubbing Krupówkowy... Sam pensjonat jest położony w okolicy Wielkiej Krokwi co stanowi doskonałe miejsce startu i mety wszelkich wypraw. Na miejscu gościnni gospodarze ugoszczą nas łóżeczkami oraz pysznymi śniadaniami.  Wyjazd można potraktować leżakowo lub bardziej wyczynowo. Na pewno dla chętnych będą zaproponowane konkretne trasy w Tatry - jednak te zależne będą od warunków atmosferycznych i predyspozycji uczestników lub dyspozycji dnia ;)  Na wycieczki chodzimy bez przewodnika, a bilety do TPN-u kupujemy we własnym zakresie. Mamy nadzieję, że upały i tłumy w Tatrach ustąpią pięknej zazwyczaj wczesnojesiennej pogodzie co pozwoli nam w pełni cieszyć doskonałym towarzystwem w pięknych okolicznościach przyrody :) Zapraszamy
R3B Team


TRASA:
Formułę Rajdu po raz kolejny zaproponował "Kłochu" - on będzie kolejnym nominowanym kierownikiem Rajdu 

08.09 (środa)
Spotkanie w Zakopanem, przyjazd można zaplanować o dowolnej porze, jednak pokoje będą dostępne standardowo od godziny 16:00. Szczegóły przyjazdu można ustalać z kadrą Rajdu - kontakt poniżej. Późnym popołudniem ok . godz 18:00 rozpoczynamy oficjalnie - czyli idziemy na Krupówki na wieczorny "spacer"
Nocleg 1/4
09.06 - 11.06 (czwartek - sobota)
Codziennie po śniadaniu coś porobimy, gdzieś pójdziemy - wg woli większości. To ustalą już uczestnicy miedzy sobą. Część propozycji padnie wcześniej w ankietkach na fb, jednak pogoda oraz inne okoliczności jak zawsze zweryfikują nasze plany. Ale tradycyjnie - chodzenia i "podsumowań z Przemijaniem" nie zabraknie. Noclegi 2-3-4/4
12.06 (niedziela)
Po śniadaniu wykwaterowanie z pensjonatu i to już będzie koniec. Jednak dla pocieszenia zostanie fakt, że czwartek to początek weekendu ;)
Taki jest plan. Mam też przeczucie, że jednak się licznie spotkamy... aczkolwiek ilość miejsc tym razem na poważnie ograniczona

TERMIN:
08.6 - 12.6.2022

WPISOWE:
500,00 PLN
475,00 PLN (ze zniżką VIP5 lub STD5)
450,00 PLN (ze zniżką VIP5 + STD5)

ŚWIADCZENIA:

  • 4 noclegi w pensjonacie Kleszczówka w Zakopanem
  • codziennie po noclegu pyszne śniadanie
  • obsługa kierownika (kaowca i doradcy szczególnego w jednej osobie)
  • śpiewniczek R3B dla tych co po raz pierwszy i dla tych co przez niedopatrzenie R3B teamu nie dostali podczas swojego "pierwszego razu"
  • opłatę klimatyczną
  • ubezpieczenie NW
  • podatek VAT

Wpisowe nie obejmuje dodatkowych posiłków, ale w Zakopanem można niedrogo i dobrze zjeść a w góry zabrać co nieco. Podobnie z napojami wszelakimi. Dojazd na rajd we własnym zakresie! Auto można zaparkować bezpośrednio przy pensjonacie. Nie gwarantujemy przewodnika tatrzańskiego a wszelkie opłaty za wejście do TPN-u i innych zwiedzanych obiektów również każdy płaci za siebie. Mandaty jak ktoś dostanie to też ;)

ZNIŻKI i DOPŁATY:
VIP-5 rabat 5% (dla osób, które wzięły udział w przynajmniej jednej, dowolnej imprezie organizowanej przez R3B.PL z min. 1 noclegiem).
czyli to minus 25 PLN
STU-5 rabat 5% (dla uczniów i studentów do 26 roku życia, dla honorowych krwiodawców, dla emerytów powyżej 60 roku życia).
czyli to minus 25 PLN
Zniżki można sumować! wtedy będzie minus 50 PLN

CO ZABRAĆ:
No wiadomo - stosowne ubranka i obuwie z uwzględnieniem przemoczenia się i wychłodzenia! Obowiązkowe rękawiczki*, szaliki, czapki! Klapki kąpielowe i ręcznik. Śpiwór, podusię, termos oraz koniecznie latarkę (z zapasowymi bateriami). Przyda się też mniejszy plecak na wyprawy, ale do Pensjonatu można przyjechać z 'walizką"
Nie trzeba zabierać karimaty - no chyba, że na piknik na polance. Bardzo mile widziane gitary, ukulele i inne harmonijki... planszóweczki  (będą służbowe, ale jak ktoś ma to...), aparaty fotograficzne i powerbanki ;). Dokumenty tożsamości - bo pasmo graniczne, watahy i te sprawy... Kto ma paszport covidowy niech zabierze, pewnie dla spokoju przydadzą się też maseczki
*) te mogą być skórzane - na wiecie - na łańcuchy 

INFO:
Masz uwagi lub pytania - prosimy o kontakt:
Irek 606235702 / irek@r3b.pl
Kłochu, czyli Marcin, czyli naczelnik rajdu 665858534