42 zimowy Rajd 3 Baców 17-22.2.2019
Rawki - Wetlina - Cisna 

Czterdziesty Drugi Rajd 3 Baców znowu wyruszy na zimowy, bieszczadzki szlak! Zapraszamy...

BIESZCZADY 42 zimowy RAJD 3 BACÓW  

Już po raz 42 - zapraszamy do udziału w naszej sztandarowej imprezie. Kolejna zimowa edycja - mamy nadzieję pełna śniegu odbędzie się w tradycyjnie w Bieszczadach, na jak zwykle delikatnie zmodyfikowanej trasie. Proponujemy - 2 nocki "Po Małą Rawką", 1 nockę "Pod Wysoką Połoniną" w Wetlinie i ostatnie 2 noce w Cisnej "Pod Honem". Gospodarze schronisk zapowiadają wyżywienie "na bogato" czyli festiwal kuchni rajdowej!!! Będzie smacznie...
Sam przebieg wędrówek ustalimy i zaproponujemy na miejscu w zależności od pogody. Jednak plany poczyniliśmy i zaproponujemy przejście przez Caryńska do Koliby, na Wielką i Małą Rawkę, przejście Działem do Wetliny, wejście na Smerek i odwiedziny w Jaworcu. Możliwy tez przejazd Ciuchcią Bieszczadzką do Balnicy, wejście na wieżę widokową na Ryczywole oraz radosne chwile w "Siekierezadzie" i "Pod Kudłatym Aniołem"
Oczywiście nie zabraknie gitary, salonu gier planszowych, pokazów filmowych. Mamy nadzieję, że zabawa jak zawsze będzie na najwyższym poziomie.

CENA (wpisowe): 800 PLN (patrz zniżki poniżej)

TERMIN RAJDU:
17.02 – 22.02.2019
to taki odwrócony do góry nogami weekend - od niedzieli do piątku ;)

Liczba miejsc ograniczona (16+przewodnicy)

CENA WPISOWEGO OBEJMUJE:
Zakwaterowanie 5 noclegów (bacówki i schroniska bieszczadzkie),
Wyżywienie 2x dziennie "na bogato" (śniadania i obiadokolacje),
Prowadzenie rajdu przez licencjonowanego przewodnika górskiego.
Transfer bagaży pomiędzy noclegami,
Gadżet lub ubranko pamiątkowe,
Śpiewnik R3B (lub uzupełnienie dla posiadaczy),
Ubezpieczenie NW - AXA.

Dojazd na rajd we własnym zakresie
Start: 17 lutego 2019 (niedziela) godz 18:00
Bacówka PTTK Pod Małą Rawką (ciepły obiadek godz. 19:00)
Meta: 22 lutyego 2019 (piątek) godz. 10:00
Bacówka PTTK Pod Honem (śniadanko pożegnalne godz. 9:00)
Możliwość i szczegóły wspólnego dojazdu opublikujemy bliżej rajdu...

RAKIETY ŚNIEŻNE:

Będzie możliwość wypożyczenia rakiet śnieżnych w doskonałej cenie na miejscu (17 lutego w Zagórzu lub na starcie w bacówce Pod Małą Rawką po wcześniejszym uzgodnieniu). 

ZNIŻKI i DOPŁATY:
VIP-5 rabat 5% (dla osób, które wzięły udział w przynajmniej jednej, dowolnej imprezie organizowanej przez R3B.PL z min. 1 noclegiem).
STU-5 rabat 5% (dla uczniów i studentów do 26 roku życia, dla honorowych krwiodawców, dla emerytów powyżej 60 roku życia).
Zniżki można sumować!

CO ZABRAĆ:
No wiadomo - stosowne ubranka i obuwie z uwzględnieniem przemoczenia się i wychłodzenia! Obowiązkowe rękawiczki, szaliki, czapki! Klapki kąpielowe i ręcznik. Śpiwór, podusię, termos oraz koniecznie latarkę (z zapasowymi bateriami). Przyda się też mniejszy plecak na wyprawy
Nie trzeba zabierać karimaty - no chyba, że na piknik na polance. Bardzo mile widziane gitary, ukulele i inne harmonijki... planszóweczki  (będą służbowe, ale jak ktoś ma to...), aparaty fotograficzne i powerbanki ;). Dokumenty tożsamości - bo pasmo graniczne, watahy i te sprawy...  

UWAGA !
Szczegóły rajdu są jeszcze uzgadniane, szczególnie ewentualne dodatkowe trasy - o szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

INFO:
Masz uwagi lub pytania - prosimy o kontakt: 
Łukasz 603965488lukkubiciel@poczta.onet.pl (kierownik rajdu - jednak nie zawsze odbiera telefon - taka praca)
Irek 606235702irek@r3b.pl (dodatkowe informacje).