5 Letni Zlot Rodzinkowy III Baców Biały Krzyż 2018
19-24 sierpnia 2018

Beskid Śląski
19-24 sierpnia 2018 ;)

Zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności rodzinki z dziećmi na krótki, ale treściwy pobyt w górach. Wybraliśmy dla Was Gazdówkę na Białym Krzyżu, która spełni oczekiwania zarówno dorosłych jak i naszych najmłodszych uczestników. Impreza stacjonarna - wszystkie noclegi w jednym miejscu w komfortowych warunkach (pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wszystkie z łazienkami, wifi i telewizorami)

W Chacie serwowane są rewelacyjne posiłki kuchni tradycyjnej i domowej (w cenie śniadanie i obiadokolacja). Przez cały dzień do naszej dyspozycji wyposażona kuchnia, herbata i kawa gratis oraz sąsiadujący z Gazdówką Zajazd Regionalny Biały Krzyż

Proponujemy wspólne spędzanie czasu w ramach bogatego programu turystyczno -rekreacyjnego nastawionego szczególnie na górskie wędrowanie. Podczas pobytu wejdziemy m.in. na Skrzyczne – najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego, na Baranią Górę (wieża widokowa) na której początek bierze nasza najdłuższa polska rzeka – Wisła. Zobaczymy też skocznię narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince, a w Szczyrku zapewne udamy się na Starożytne Termy (AquaPark dla wszystkich)... Nie zabraknie grila lub ogniska z kiełbaskami ;)

Na długie letnie wieczory proponujemy leniuchowanie w Gazdówce na Białym Krzyżu - gry planszowe, gitara, PlayStation, wieczorne projekcje filmowe dla młodszych, a później dla starszych dzieci. W obiekcie znajduje się salka dyskotekowo- szkoleniową, a w niej: piłkarzyki. Dla chętnych za dodatkową opłatą ciekawie zaaranżowana sauna fińska.
Więcej: www.bialykrzyz.pl

Zapisy na zapytanie (irek@r3b.pl), liczba miejsc zdecydowanie ograniczona!
Rezerwacje przyjmujemy do końca lutego - liczy się kolejność zgłoszeń

CENA (wpisowe

5 noclegów w schronisku z wyżywieniem

600 / 570* PLN dzieci 4 - 12 lat
700 / 665* PLN pozostali 13 lat i więcej
*) Rabat dla uczestników poprzednich edycji 5%

TERMIN:
19.8 – 24.8.2018  

CENA OBEJMUJE:

  • Zakwaterowanie: 5 noclegów w Gazdówce Biały Krzyż (komfortowe pokoje 2,3,4 osobowe w zależności od wielkości rodziny zaproponujemy odpowiedni pokój lub pokoje). 
  • Wyżywienie 5x śniadanie, 5x obiadokolacja.
  • Ognisko z kiełbaskami,
  • Opiekę rezydenta R3B.PL, 
  • Codzienne animacje popołudniowo-wieczorne dla dzieci (6-12 lat, przez 5 dni nd-cz po 3h).
  • Szereg propozycji programowych do indywidualnej realizacji, 
  • Opłaty klimatyczne,
  • Ubezpieczenie NW AXA TUiR S.A. 
  • Podatek VAT

CENA nie OBEJMUJE:
Transportu na miejsce. Dojazd na imprezę we własnym zakresie.
Transportu programowego. Wycieczki we własnym zakresie.
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, na kolejkę linową, dodatkowego prowiantu, innych używek itp... Nie zapewniamy przewodnika górskiego.

ZNIŻKI i RABATY:
*) Rabat dla uczestników poprzednich edycji 5%