inne obozy: |  diablak  |  halny  |  dunajec  |  magura  |  huculski  |  szwejk  |  dziki san  |  połoniny  | podhale | piecki |


"Baza Muszyna 2024
Górski Mixer 
Beskid Sądecki * Energylandia 

"BAZA MUSZYNA" wiek uczestników: 9-14 lat


MUSZYNA * AQUA PARK * JAWORZYNA KRYNICKA * ENERGYLANDIA  


Tym razem na obóz przeznaczony dla ciut młodszej młodzieży zapraszamy do Muszyny. Jak na większości proponowanych przez nas obozów również w Muszynie będziemy wędrować, ale tym razem nie tylko będą góry. Będzie bardzo rozrywkowo i aktywnie. GÓRSKI MIXER: Oprócz aktywnych zajęć, proponujemy także pełen wachlarz wycieczek i zajęć fakultatywnych (dodatkowo płatne), w tym wycieczkę do Energylandii, która zapewni niesamowite, wakacyjne chwile i dostarczy mocnych wrażeń oraz pieszą wyciekę w góry - na Jaworzynę Krynicką zwaną często "Królową Beskidu Sądeckiego". Aktywny wypoczynek na łonie natury, przeplatać się będzie z niekończącą się wodną zabawą, odrobiną adrenaliny, ogromną dawką niezwykłych emocji. Oczywiście będą też ogniska, oraz klasyczne gry i zabawy kolonijne. 

Obóz bazowy MUSZYNA ze względu na charakter i przeznaczenie należy do kategorii tych łatwych. Na wycieczki chodzimy z małymi plecakami. Noclegi (9) realizujemy w Domu Wypoczynkowym Kolejarz w uzdrowiskowej części Muszyny - Złockiem. Na rozległym ogrodzonym terenie (ok. 4 ha terenu zielonego) znajduje się bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna: basen ze zjeżdżalniami oraz basen do nauki pływania o wymiarach 25,0 x 15,0 x 1,8 m, boiska do gier zespołowych: do koszykówki, siatkówki, siatkówki plażowej, piłki nożnej, sala taneczna z lustrami, sala dyskotekowa z oświetleniem i nagłośnieniem, sala telewizyjna, świetlice, plac zabaw, stoły do ping-ponga, pole do mini golfa, piłkarzyki, bilard (odpłatnie), sklepik, studio aktywnego wypoczynku: pole speedballowe, sala do Laser TAG, stanowisko euro-bungy, kule do aquazorbing. Ośrodek zapewnia opiekę medyczną - pielęgniarkę.

W turnusach 1,3,5,7: zakwaterowanie w budynku głównym DW Kolejarz w przytulnych pokojach 3-5 osobowych lub typu studio 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W turnusie 9: zakwaterowanie w budynku Lord w przytulnych pokojach 3-5 osobowych lub typu studio 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Na ten obóz można spakować się w plecak lub walizkę. 


TERMINY I CENY

ORGANZIATOR OBOZU - BUT Warszawa
OBECNE PROMOCJE oznaczone w cenniku (brak)


INFORMACJE DODATKOWE

RAMOWY PLAN OBOZU

wtorek - dzień 1: START obozu dla osób z dojazdem własnym*) zbiórka godz. 18:00  Ośrodek Wypoczynkowy "Kolejarz" - Muszyna Złockie. Zakwaterowanie,, kolacja, noclegi (1-9)

środa / środa - dni 2 - 9: Pobyt w Muszynie, realizacja programu wg opisu.

czwartek - dzień 10: Po śniadaniu, wykwaterowanie, prowiant powrotny, przejazd powrotny. O godz. 9:30 META obozu dla osób z dojazdem własnym*)

*) osoby wsiadające/wracające w/do innych miastach - szczegółowy rozkład jazy poniżej.


CENA OBEJMUJE:

transport autokarem (do wyboru wyjazd z ponad 30 miast - dopłata zależna od wybranego miasta), zakwaterowanie – 9 noclegów; wyżywienie; bogaty program pobytu, opiekę kadry, ubezpieczenie UNIQA (NW - 5000 PLN)*, podatek VAT. 

*) Istniej możliwość ubezpieczenia się od Kosztów Rezygnacji i przerwania imprezy - dopłata [72] PLN

UWAGA! Cena nie obejmuje transportu! W zależności od miasta wyjazdu/powrotu dopłata – sprawdź w tabeli poniżej. W przypadku dojazdu własnego – brak dopłaty transportowej.

FAKULTATYWNIE:

 • Energyladia DOPŁATA: [250] PLN całodzienna wycieczka do Zatoru do najfajniejszego parku rozrywki w Polsce. W cenie pobyt w Energylandii ok 6h, przejazd w obie strony. 
 • Aquapark Zapopradzie DOPŁATA: [60] PLN zabawa i relaks (3h) w kompleksie rekreacji wodnej w Muszynie. Baseny, zjeżdżalnie, itp...
 • Paintball DOPŁATA: [80] PLN do wyboru gra na polu speedballowym (140 kulek) lub laser tag (ok 45 minut)
 • Jaworzyna Krynicka DOPŁATA: [150] PLN całodzienna wycieczka piesza z przewodnikiem górskim na Jaworzynę Krynicką 1114m n.p.m. (niesamowite widoki z platformy widokowej na Pieniny, Tatry i oczywiście Beskid Sądecki. Zjazd kolejka gondolową i powrót autokarem do Muszyny

PROMOCJE 2024! Organizatorem imprezy jest Biuro Usług Turystycznych BUT z Warszawy (nie obowiązują zniżki i rabaty R3B). Wszelkie akcje promocyjne - typu last minute są uwzględniane w cenniku.
Stałe promocje BUT:

 • ROD50 zniżka [50] PLN - rodzeństwo na tym samym obozie 
 • VIP50 zniżka [50] PLN - dla uczestników, którzy wzięli już udział w jednym obozie organizowanym przez BUT
 • VIP100 zniżka [100] PLN - dla uczestników, którzy wzięli udział w przynajmniej dwóch lub więcej obozach organizowanym przez BUT

zniżki się nie sumują - proszę wybrać najkorzystniejszą!

UWAGI:
 • Obowiązkowa kaucja zwrotna - [50] PLN. Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu. Kaucja zbierana jest przez kierownika obozu po przyjeździe do ośrodka.
 • Prosimy zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, krem z filtrem UV, strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy atrakcji programowej).
 • Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców/opiekunów na korzystanie z aktywnych zajęć programowych / fakultatywnych. Wzór oświadczenia w dokumentach.
 • Proponowane min. kieszonkowe ok. [100] PLN - [150] PLN + kaucja (zwrotna) + imprezy fakultatywne.
 • Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Dzieci nie zabierają telefonów na zajęcia programowe.
 
 

INFORMACJE OGÓLNE - OBOZY MŁODZIEŻOWE


KADRA

Na obozach młodzieżowych organizowanych przez Biuro Usług Turystycznych BUT kadra jest zawsze zatwierdzona przez kuratorium oświaty. Doświadczenie pozwala na odpowiednie zachowanie się na szlakach w każdych warunkach, a młody wiek na doskonały kontakt z uczestnikami. Dodatkowo w razie potrzeby zatrudniamy przewodników górskich. 


ZAKWATEROWANIE

Na tym obozie bazowym noclegi realizujemy odpowiednio: w turnusach 1,3,5,7: zakwaterowanie w budynku głównym DW Kolejarz w przytulnych pokojach 3-5 osobowych lub typu studio 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W turnusie 9: zakwaterowanie w budynku Lord w przytulnych pokojach 3-5 osobowych lub typu studio 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.


WYŻYWIENIE

Na obozach zapewniamy uczestnikom trzy posiłki dziennie. Podczas pobytu w Muszynie posiłki zapewniamy w miejscu zakwaterowania. Rano śniadanie, prowiant na czas wędrówek oraz wieczorem ciepły obiad lub standardowo śniadanie, obiad i kolację. Dodatkowo na czas podróży powrotnej wszyscy uczestnicy otrzymują suchy prowiant. 


NIEZBĘDNY EKWIPUNEK i DOKUMENTY - OBOZY WĘDROWNE

Sprzęt: latarka, okulary przeciwsłoneczne, kapelusz lub chusta na głowę, przybory do higieny osobistej + krem do opalania, ręcznik.  
Dokumenty: ważna legitymacja szkolna, dokładnie wypełniona i podpisana przez rodzica karta kolonijna.
Obuwie i ubiór: buty trekkingowe, buty zmienne (trampki lub adidasy), klapki + strój kąpielowy, kurtka przeciwdeszczowa z kapturem, kurtka lub bluza polarowa, płaszcz foliowy - przeciwdeszczowy, ciepły sweter (najlepiej golf), koszulki z krótkim rękawem spodnie długie i krótkie, bielizna.
A wszystko to powinno być spakowane w walizkę lub plecak. Oczywiście przestrzegamy przed nadmiarem bagażu – wiele rzeczy po przemyśleniu staje się zbędnych. Zachęcamy do zabrania aparatów fotograficznych – gwarancja niepowtarzalnych zdjęć. 


TRANSPORT - UWAGI OGÓLNE:

Podczas podróży uczestnikami opiekują się kadra lub konwojenci. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz ważną legitymację szkolną. Uwaga! W sezonie, w czasie przejazdów czynny jest dyżurny transportowy numer telefonu 664097679. Pod tym numerem uzyskacie Państwo informacje o przebiegu jazdy wszystkich naszych grup, ewentualnych opóźnieniach. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny poniżej oraz na Umowie-Zgłoszeniu. Organizator ma prawo do zmian w rozkładzie jazdy. W takim przypadku Klienci zostaną przez organizatora o zmianach powiadomieni. Niezależnie od powyższego wszystkie informacje można uzyskać dzwoniąc do biura lub sprawdzając się na stronie internetowej.
Przejazdy na nasze obozy realizujemy w oparciu o autokary, mikrobusy, pociągi. Godziny przyjazdów i dojazdów mogą ulec zmianom niezależnym od organizatora (przewoźnika). W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Prosimy zwrócić uwagę na datę wyjazdu / powrotu - szczególnie dotyczy godzin nocnych. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ważną legitymację szkolną lub studencką uprawniającą do zniżek na przejazdy pociągami. Uwaga! W związku z możliwością przesiadek prosimy o spakowanie bagaży najlepiej w jeden plecak - tak aby mieć "wolne ręce" w czasie np. przejść pomiędzy peronami. Ze względu na to, że zbieramy uczestników z całego kraju - może się zdarzyć, że przejazd nie odbywa się najkrótszą trasą! Generalna zasada przejazdu jest taka, że wszyscy uczestnicy, z całego kraju udają się kilkoma trasami do Sosnowca, gdzie następują przesiadki na autokary docelowe.  Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie o czym organizator powiadamia z odpowiednim wyprzedzeniem! Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku w rozkładzie poniżej.


KONTAKT W CZASIE PRZEJAZDU

TTI 664097679  to nasz tel. dyżurny czynny w czasie przejazdów i trwania obozów.

ROZKŁAD JAZDY, DOPŁATY TRANSPORTOWE

[trasy A47 i A48 tatrzańsko-beskidzkie] XDB | XTP | XPH | XDU | XMA | XHR | XHK | AKO

LEGENDA
[-1] wyjazd 1 dzień przed datą rozpoczęcia imprezy (przed północą)
[+1] powrót 1 dzień po dacie zakończenia imprezy (po północy) 

(!!) przejazd okrężną drogą 
(z) po zmianie

UWAGI
Dopłaty transportowe podane w PLN za przejazd w obie strony. Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie. Głównym portem przesiadkowym jest Sosnowiec. Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku. 

PRZYSTANKI WYJAZDOWE

miejsca zbiórek Wyjazd Powrót Dopłata
miejscowość, adres (opis) godzina godzina (cena PLN)
Białystok (!!), Stacja paliw LOTOS, ul. Produkcyjna 97c, przy McDonald's  23:30 [-1]  04:00 [+1]  250,--
Bydgoszcz, Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszyńskiego 29a (między ulicami)  04:15 23:30 220,--
Częstochowa, Stacja paliw CRAB ul. Gościnna 81 (A1 rejon węzła Częstochowa Płd.)  10:15 17:15 140,--
Gdańsk, Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4)  01:30 02:00 [+1]  260,--
Gorzów Wlkp., Stacja paliw BP, ul. Kasprzaka 8 (przy węźle DK22/S3) McDonald's  04:15 23:15 220,--
Grudziądz, Stacja paliw CIRCLE-K Stare Marzy, ul. Świecka 36  03:15 00:30 [+1]  260,--
Katowice, Sosnowiec, Parking Stawiki, ul. Kresowa Stadion Ludowy(z) [mapka klik] 12:15(z) 15:30(z) 120,--
Kielce, Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266  09:00 18:45 150,--
Koszalin, Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami)  00:45 02:30 [+1]  280,--
Kraków, Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201, p.KFC okolice węzła Mirowskiego A4  14:30 13:15 100,--
Kutno, A1 Bar u Zbycha przy węźle Kutno Północ   07:00 20:30 220,--
Legnica, Stacja paliw ORELN, ul. Chojnowska 154 róg Domeyki  07:00 20:30 200,--
Leszno, Stacja paliw SHELL Lasocice, Szkolna 1a, okolice węzła S5 Leszno Zachód  06:30 21:00 200,--
Lubin, Stacja paliw ORLEN, ul. Leśna 2 (róg Legnickiej)  06:40 20:50 200,--
Lublin (!!), Stacja paliw ORLEN, ul. Gęsia 7 (Węglin) parking przy Agata Meble  05:00 22:45 200,--
Łódź, A1 MOP Wiśniowa Góra w kierunku na Katowice przy McDonald's  08:00 19:30 200,--
Mława, Stacja paliw ORLEN, ul. Płocka 18/19  03:45 23:15 220,--
Nisko, Stacja paliw ORLEN, ul. Nowa 1   06:15 21:30 200,--
Olsztyn, Stacja paliw BP Tomaszkowo (przy KFC) okolice węzła Olsztyn Południe  02:30 00:30 [+1]  280,--
Opole, Stacja paliw ORLEN, ul. Wrocławska 400 (wyjazd DK46 k. Wrocław)  09:30 18:00 120,--
Piotrków Tryb., Stacja paliw ORLEN, ul. Sikorskiego 43  08:45 19:00 200,--
Polkowice, Stacja paliw ORLEN, ul. Jana Pawła II 50  06:20 21:10 200,--
Poznań, Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu)  05:15 22:00 220,--
Radom, S7 MOP Zakrzew Zachód kierunek Kraków  07:45 20:00 200,--
Rzeszów (!!), Stacja paliw ORLEN, ul. Lubelska 46  07:15 20:15 180,--
Siedlce (!!), Stacja paliw SHELL, ul. Brzeska 43   02:30 01:00 [+1] 220,--
Słupsk, Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a   23:15 [-1] 03:45 [+1] 280,--
Sosnowiec, Parking Stawiki, ul. Kresowa Stadion Ludowy (plac przesiadkowy)  12:15 15:30 100,--
Szczecin, Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga  03:00 00:30 [+1] 240,--
Tarnów (!!), A4 MOP Rudka A4 kierunek Kraków. stacja paliw LOTOS  08:45 19:00 160,--
Toruń, Parking przed dworcem PKP, Toruń Miasto (ul. Skrzyńskiego)  05:30 22:15 220,--
Warszawa, Parking Stadion Narodowy pomiędzy PKP W-wa Stadion a Al. Zieleniecką  06:00 21:30 220,--
Włocławek,  A1 MOP Machnacz Płd., stacja paliw ORLEN przy McDonald's kierunek Łódź  06:30 21:15 220,--
Wrocław, Bielany Wrocławskie, Stacja Paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 16 08:00 19:30 140,--
Zambrów (!!), Stacja Paliw ORLEN, ul. Ostrowska 31  00:15 03:15 [+1]  240,--
Zielona Góra, S3 MOP Racula, stacja paliw ORLEN, kierunek Legnica  05:30 22:00 200,--

Godziny Rozkładu Jazdy obowiązują od 15.11.2023
Dopłaty obowiązują od 15.11.2023


inne obozy: |  diablak  |  halny  |  dunajec  |  magura  |  huculski  |  szwejk  |  dziki san  |  połoniny  | podhale | piecki |