inne obozy: |  diablak  |  halny  |  dunajec  |  magura  |  huculski  |  szwejk  |  dziki san  |  połoniny  | podhale | muszyna |


"Baza Piecki 2024
Mazurski Mixer 
Piecki * Mazury 

"BAZA PIECKI" wiek uczestników: 10-15 lat


MAZURY * PIECKI * MIKOŁAJKI * KRUTYNIA  


Tym razem Mazury!!! zMIXOWANE wakacje - relaks, woda, las i przygoda! Mazurski mixer nad Jeziorem Wągiel w Pieckach to pomysł, dla tych co chcą aktywnie spędzić czas, ale nie wiedzą jeszcze na jaki program tematyczny się zdecydować. Program pobytu podzielony na działy:
NA WODZIE: wyprawy kajakami po jeziorze, relaks na rowerach wodnych na jeziorze, budowanie tratwy i jej wodowanie.
DIY - INSPIRUJĄCO I KREATYWNIE: dekoracje i pamiątki inspirowane naturą z rzeczy przyniesionych z lasu, projektowanie obozowych przypinek.
NA WESOŁO: holi - indyjskie święto radości i festiwal koloru - niezapomniana walka na kolorowe proszki, balonowa bitwa wodna
ACTIV PAKIET: wyścig na nartach, bieg w spodniach podwójnych, hydraulik - próba złożenia rurociągu tak aby przepuścić przez niego wodę, taśma wieloosobowa - zawody w specjalnej gumowej taśmie przypominającą gąsienicę czołgu.
MIXER LETNICH AKTYWNOŚCI: Waterfun – ekscytujący, wodny park rozrywki na jeziorze. Różnego rodzaju przeszkody, zjeżdżalnie, super zabawa bez ograniczeń - NOWOŚĆ! słoneczne kąpiele na plaży, konkurs rzeźb i budowli z piasku, kolonijne animacje na plaży, kąpiele w jeziorze pod opieką ratownika WOPR, rozgrywki sportowe (siatkówka/piłka nożna/badminton/ping-pong), zajęcia integracyjne, gry terenowe, konkursy z nagrodami, dyskoteka/karaoke/wieczór filmowy,ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek. 

Chętni mogą skorzystać z atrakcji fakultatywnych - atrakcje dodatkowo płatne (szczegóły i możliwości poniżej)

Na obozie bazowym PIECKI noclegi (9) realizujemy w obiekcie Mazurskie Chaty w Pieckach na Mazurach. Ośrodek Wypoczynkowy Mazurskie Chaty położony jest w sercu mazurskich lasów, bezpośrednio nad Jeziorem Wągiel. Na kilkunastohektarowym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie znajduje się bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, m.in.: prywatna, piaszczysta plaża, beach bar, strzeżone kąpielisko z łagodnym zejściem do wody, dmuchany, wodny park rozrywki na jeziorze z różnego rodzaju przeszkodami, zjeżdżalniami itp - NOWOŚĆ!, przystań i wypożyczalnia sprzętu wodnego (m.in. kajaki, rowery wodne), park linowy, ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe: do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, dwie duże hale namiotowe  z drewnianym parkietem, miejsca ogniskowe, stołówka, food truck, 

Zakwaterowanie w drewnianych i murowanych domkach parterowych z pełnym węzłem sanitarnym, w większości z tarasem. Każdy domek wyposażony jest w szafy oraz drewniane lub metalowe stabilne łóżka  (łóżka piętrowe). W domku drewnianym: pokój 4 osobowy i 2 osobowy, w domku murowanym pokój 6 osobowy. 

Na ten obóz można spakować się w plecak lub walizkę.


TERMINY I CENY

ORGANZIATOR OBOZU - BUT Warszawa
OBECNE PROMOCJE oznaczone w cenniku (brak)


INFORMACJE DODATKOWE

RAMOWY PLAN OBOZU

dzień 1: Przejazd wg rozkładu jazdy. Start obozu dla osób z dojazdem własnym*) zbiórka godz. 18:00  Ośrodek Wypoczynkowy "Mazurskie Chaty w Pieckach". Zakwaterowanie, kolacja, noclegi (1-9)

dni 2 - 9: Pobyt na Mazurach, realizacja programu wg opisu.

dzień 10: Po śniadaniu, wykwaterowanie, prowiant powrotny, przejazd powrotny. O godz. 8:00 META obozu dla osób z dojazdem własnym*)

*) osoby wsiadające/wracające w/do innych miastach - szczegółowy rozkład jazy poniżej.


CENA OBEJMUJE:

transport autokarem (do wyboru wyjazd z ponad 30 miast - dopłata zależna od wybranego miasta), zakwaterowanie – 9 noclegów; wyżywienie; bogaty program pobytu, opiekę kadry, ubezpieczenie UNIQA (NW - 5000 PLN)*, podatek VAT. 

*) Istniej możliwość ubezpieczenia się od Kosztów Rezygnacji i przerwania imprezy - dopłata [73] PLN

UWAGA! Cena nie obejmuje transportu! W zależności od miasta wyjazdu/powrotu dopłata – sprawdź w tabeli poniżej. W przypadku dojazdu własnego – brak dopłaty transportowej.

FAKULTATYWNIE:

 • Spływ Krutynią DOPŁATA: [140] PLN to jedna z najbardziej klasycznych tras spływowych w Polsce - zapraszamy na 3 gdzinny spływ najpiękniejszym odcinkiem Krutyni (zapewniamy kajaki 2 osobowe, kamizelki ratownicze, opiekę ratownika).
 • Park Wodny Tropicana DOPŁATA: [150] PLN zabawa i relaks (1,5h) w kompleksie rekracji wodnej przy hotelu Gołębiewski plus zwiedzanie Mikołajek - żeglarskiej stolicy Polski.
 • LaserTag DOPŁATA: [70] PLN laser tag to ok.2h zabawy pod okiem instruktora.
 • Park Linowy DOPŁATA: [60] PLN to doskonała zabawa zręcznościowa - gdzie z nutą adrenaliny (100% bezpieczeństwa) będziemy pokonywać trasę ok0,5km z licznymi (13) przeszkodami. plus dwa zjazdy tyrolskie . Oczywiście to wszystko pod okiem instruktorów. Każdy uczestnik będzie dodatkowo przeszkolony w zakresie asekuracji i poruszania się po terenie parku
 • ABC windsurfingu DOPŁATA: [130] PLN 2 godziny zajęć z instruktorem dla początkujących. Zapewniamy cały potrzebny sprzęt, własne buty mile widziane. Wymagana pisemna zgoda rodziców
 • Waterball DOPŁATA: [60] PLN ciekawa i emocjonująca zabawa polegająca na "chodzeniu" po wodzie w przezroczystej kuli. W kuli można chodzić, biegać, rzucać się a nawet robić fikołki. To wszystko pod okiem instruktora.

PROMOCJE 2024! Organizatorem imprezy jest Biuro Usług Turystycznych BUT z Warszawy (nie obowiązują zniżki i rabaty R3B). Wszelkie akcje promocyjne - typu last minute są uwzględniane w cenniku.
Stałe promocje BUT:

 • ROD50 zniżka [50] PLN - rodzeństwo na tym samym obozie 
 • VIP50 zniżka [50] PLN - dla uczestników, którzy wzięli już udział w jednym obozie organizowanym przez BUT
 • VIP100 zniżka [100] PLN - dla uczestników, którzy wzięli udział w przynajmniej dwóch lub więcej obozach organizowanym przez BUT

zniżki się nie sumują - proszę wybrać najkorzystniejszą!

UWAGI:
 • Obowiązkowa kaucja zwrotna - [50] PLN. Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu. Kaucja zbierana jest przez kierownika obozu po przyjeździe do ośrodka.
 • Prosimy zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, krem z filtrem UV, strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy atrakcji programowej).
 • Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców/opiekunów na korzystanie z aktywnych zajęć programowych / fakultatywnych. Wzór oświadczenia w dokumentach.
 • Proponowane min. kieszonkowe ok. [100] PLN - [150] PLN + kaucja (zwrotna) + imprezy fakultatywne.
 • Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Dzieci nie zabierają telefonów na zajęcia programowe.
 
 

INFORMACJE OGÓLNE - OBOZY MŁODZIEŻOWE


KADRA

Na obozach młodzieżowych organizowanych przez Biuro Usług Turystycznych BUT kadra jest zawsze zatwierdzona przez kuratorium oświaty. Doświadczenie pozwala na odpowiednie zachowanie się na szlakach w każdych warunkach, a młody wiek na doskonały kontakt z uczestnikami. Dodatkowo w razie potrzeby zatrudniamy ratowników wodnych


ZAKWATEROWANIE

Na tym obozie bazowym noclegi realizujemy w drewnianych i murowanych domkach parterowych z pełnym węzłem sanitarnym, w większości z tarasem. Każdy domek wyposażony jest w szafy oraz drewniane lub metalowe stabilne łóżka  (łóżka piętrowe). W domku drewnianym: pokój 4 osobowy i 2 osobowy, w domku murowanym pokój 6 osobowy.
Można spakować się w plecak lub walizkę. 


WYŻYWIENIE

Na obozach zapewniamy uczestnikom trzy posiłki dziennie. Podczas pobytu w Pieckach posiłki zapewniamy w miejscu zakwaterowania. Rano śniadanie, prowiant na czas wędrówek oraz wieczorem ciepły obiad lub standardowo śniadanie, obiad i kolację. Dodatkowo na czas podróży powrotnej wszyscy uczestnicy otrzymują suchy prowiant. 


NIEZBĘDNY EKWIPUNEK i DOKUMENTY - OBOZY WĘDROWNE

Sprzęt: latarka, okulary przeciwsłoneczne, kapelusz lub chusta na głowę, przybory do higieny osobistej + krem do opalania, ręcznik.  
Dokumenty: ważna legitymacja szkolna, dokładnie wypełniona i podpisana przez rodzica karta kolonijna.
Obuwie i ubiór: buty trekkingowe, buty zmienne (trampki lub adidasy), klapki + strój kąpielowy, kurtka przeciwdeszczowa z kapturem, kurtka lub bluza polarowa, płaszcz foliowy - przeciwdeszczowy, ciepły sweter (najlepiej golf), koszulki z krótkim rękawem spodnie długie i krótkie, bielizna.
A wszystko to powinno być spakowane w walizkę lub plecak. Oczywiście przestrzegamy przed nadmiarem bagażu – wiele rzeczy po przemyśleniu staje się zbędnych. Zachęcamy do zabrania aparatów fotograficznych – gwarancja niepowtarzalnych zdjęć. 


TRANSPORT - UWAGI OGÓLNE:

Podczas podróży uczestnikami opiekują się kadra lub konwojenci. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz ważną legitymację szkolną. Uwaga! W sezonie, w czasie przejazdów czynny jest dyżurny transportowy numer telefonu 664097679. Pod tym numerem uzyskacie Państwo informacje o przebiegu jazdy wszystkich naszych grup, ewentualnych opóźnieniach. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny poniżej oraz na Umowie-Zgłoszeniu. Organizator ma prawo do zmian w rozkładzie jazdy. W takim przypadku Klienci zostaną przez organizatora o zmianach powiadomieni. Niezależnie od powyższego wszystkie informacje można uzyskać dzwoniąc do biura lub sprawdzając się na stronie internetowej.
Przejazdy na nasze obozy realizujemy w oparciu o autokary, mikrobusy, pociągi. Godziny przyjazdów i dojazdów mogą ulec zmianom niezależnym od organizatora (przewoźnika). W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Prosimy zwrócić uwagę na datę wyjazdu / powrotu - szczególnie dotyczy godzin nocnych. Uczestnicy mają obowiązek posiadać ważną legitymację szkolną lub studencką uprawniającą do zniżek na przejazdy pociągami. Uwaga! W związku z możliwością przesiadek prosimy o spakowanie bagaży najlepiej w jeden plecak - tak aby mieć "wolne ręce" w czasie np. przejść pomiędzy peronami. Ze względu na to, że zbieramy uczestników z całego kraju - może się zdarzyć, że przejazd nie odbywa się najkrótszą trasą! Generalna zasada przejazdu jest taka, że wszyscy uczestnicy, z całego kraju udają się kilkoma trasami do Sosnowca, gdzie następują przesiadki na autokary docelowe.  Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie o czym organizator powiadamia z odpowiednim wyprzedzeniem! Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku w rozkładzie poniżej.


KONTAKT W CZASIE PRZEJAZDU

TTI 664097679  to nasz tel. dyżurny czynny w czasie przejazdów i trwania obozów.

ROZKŁAD JAZDY, DOPŁATY TRANSPORTOWE

[trasy A67] AMC

LEGENDA
[-1] wyjazd 1 dzień przed datą rozpoczęcia imprezy (przed północą)
[+1] powrót 1 dzień po dacie zakończenia imprezy (po północy) 

(!!) przejazd okrężną drogą 

UWAGI
Dopłaty transportowe podane w PLN za przejazd w obie strony. Przejazdy mogą zostać odwołane przy braku wymaganego minimum 6 pasażerów na danej trasie. Głównym portem przesiadkowym jest Sosnowiec. Przystanki wyjazdowe i powrotne mogą się różnić - prosimy dokładnie czytać opis przystanku. 

PRZYSTANKI WYJAZDOWE

miejsca zbiórek Wyjazd Powrót Dopłata
miejscowość, adres (opis) godzina godzina (cena)
Bydgoszcz, Stacja paliw MOYA ul. Bydgoskich Przemysłowców 25 .10:45 .14:30 90,--
Częstochowa, Stacja paliw CRAB ul. Gościnna 81 (A1 rejon węzła Częstochowa Południe) .07:45 .17:45 130,--
Głogów, Stacja paliw BP przy KFC, ul. Legnicka 15 .06:30 .19:10 140,--
Gniezno, S5 MOP Pierzyska przy KFC w kierunku na Bydgoszcz (na powrocie kierunek Poznań) .09:45 .15:45 100,--
Katowice, Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22 p. Burger King .06:15 .19:00 150,--
Kraków, Stacja Paliw BP, ul. Mirowska 201, p.KFC okolice węzła Mirowskiego A4 .05:00 .20:00 150,--
Kutno, A1 Bar u Zbycha przy węźle Kutno Północ .10:00 .15:15 100,--
Legnica, Stacja Paliw ORLEN, ul. Chojnowska 154 / róg Domeyki .05:30 .20:10 140,--
Leszno, stacja paliw SHELL przy McDonald's, Lasocice, Szkolna 1a, okolice węzła S5 Leszno Zachód .07:45 .18:00 130,--
Lubin, Stacja paliw ORLEN, ul. Leśna 2 (róg Legnickiej) .05:50 .19:50 140,--
Lublin, Stacja paliw ORLEN, ul. Gęsia 7 (Węglin) parking przy Agata Meble .05:15 .20:15 140,--
Łódź, A1 MOP Wiśniowa Góra Zachód w kierunku na Gdańsk przy McDonald's, powrót A1 MOP Wiśniowa Góra Wschód w kierunku na Katowice przy McDonald's .09:15 .16:15 100,--
Nisko, Stacja paliw ORLEN, ul. Nowa 2 .04:00 .21:30 150,--
Piła, Parking przy Barze Nad Zalewem (północna obwodnica DK10) .09:00 .16:30 100,--
Piotrków Tryb., Stacja paliw ORLEN, ul. Sikorskiego 44 .08:45 .16:45 110,--
Polkowice, Stacja paliw ORLEN, ul. Jana Pawła II 51 .06:10 .19:30 140,--
Poznań, Stacja paliw SHELL, ul. 28 czerwca 1956, róg ul. Dolna Wilda (przy Lidlu) .09:00 .16:45 110,--
Radom, Stacja paliw ORLEN, ul. Wojska Polskiego 120 przy McDonald's .07:00 .18:30 120--,
Rawicz, S5 MOP Dębno Polskie, powrót: S5 MOP Folwark p. Burger King  .07:00 .18:15 140,--
Rzeszów, Stacja paliw ORLEN, ul. Lubelska 47 .03:00 .22:30 150,--
Szczecin, Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga .06:30 .19:00 100,--
Toruń, Parking przed dworcem PKP, Toruń Miasto (ul. Skrzyńskiego) .12:00 .13:30 70,--
Wałbrzych, Stacja paliw MOL, ul. Wrocławska 144 .04:00 .21:30 150,--
Warszawa, Parking Stadion Narodowy pomiędzy PKP W-wa Stadion a Al. Zieleniecką .12:00 .13:30 110,--
Włocławek, A1 MOP Machnacz Płn, stacja paliw CIRCLE-K kierunek Toruń, powrót: A1 MOP Machnacz Płd., stacja paliw ORLEN przy McDonald's kierunek Łódź .10:45 .14:45 100,--
Wrocław, Bielany Wrocławskie, Stacja Paliw AMIC ENERGY, ul. Czekoladowa 17 .06:00 .19:00 140,--

Godziny Rozkładu Jazdy obowiązują od 01.02.2024
Dopłaty obowiązują od 01.02.2024


inne obozy: |  diablak  |  halny  |  dunajec  |  magura  |  huculski  |  szwejk  |  dziki san  |  połoniny  | podhale | muszyna |