Rabaty i promocje - Obozy 2024

VIP4 - to rabat 4% wartości obozu przeznaczony dla uczestników, którzy wzięli udział w przynajmniej 1 imprezie organizowanej przez R3B.PL. Rabat można uzyskać przy zakupie poprzez internet lub u swojego Agenta (autoryzowanego przez R3B.PL).
Rabat obowiązuje przy zakupie obozów młodzieżowych 2024 i można go sumować z pozostałymi rabatami obowiązującymi na te obozy.

REP2 - to rabat 4% wartości obozu przeznaczony dla uczestników, którzy w sezonie obozów 2024 postanowili pojechać na kolejny, drugi obóz! Czyli spodobał się jeden - kupuję kolejny. Rabat można uzyskać przy zakupie poprzez internet lub u swojego Agenta (autoryzowanego przez R3B.PL). 
Rabat obowiązuje przy zakupie obozów młodzieżowych 2024 i można go sumować z pozostałymi rabatami obowiązującymi na te obozy 

REP3 - to rabat 8% wartości obozu przeznaczony dla uczestników, którzy w sezonie obozów 2024 postanowili pojechać na kolejny, trzeci obóz! Czyli spodobał się pierwszy, drugi - jadę na kolejny. Rabat można uzyskać przy zakupie poprzez internet lub u swojego Agenta (autoryzowanego przez R3B.PL). 
Rabat obowiązuje przy zakupie obozów młodzieżowych 2024 i można go sumować z pozostałymi rabatami obowiązującymi na te obozy.

,FTM8 to rabat 8% wartości obozu przeznaczony dla osób, które dokonają rezerwacji na dowolny obóz organizowany przez R3B.PL w sezonie 2024. Warunkiem otrzymania rabatu jest dokonanie rezerwacji (podpisanie Umowy – Zgłoszenia) odpowiednio:
od dnia 15.11.2023 do dnia 31.12.2023 na obozy letnie 
Rabat obowiązuje przy zakupie obozów młodzieżowych 2024 i można go sumować z pozostałymi rabatami obowiązującymi na te obozy.

FTM4 to rabat 4% wartości obozu przeznaczony dla osób, które dokonają rezerwacji na dowolny obóz organizowany przez R3B.PL w sezonie 2024. Warunkiem otrzymania rabatu jest dokonanie rezerwacji (podpisanie Umowy – Zgłoszenia) odpowiednio
w okresie od 01.01.2024 do 31.03.2024 na obozy letnie
Rabat obowiązuje przy zakupie obozów młodzieżowych 2024 i można go sumować z pozostałymi rabatami obowiązującymi na te obozy.

KDR4 - to rabat 4% wartości obozu przeznaczony dla uczestników, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny lub dla rodzeństw jadących na nasz obóz a nie posiadających ww. karty. Rabat można uzyskać przy zakupie poprzez Internet lub u swojego Agenta (autoryzowanego przez R3B.PL). Rabat obowiązuje przy zakupie obozów młodzieżowych 2024 i można go sumować z pozostałymi rabatami obowiązującymi na te obozy.


Dla przykładu powyższe zasady oznaczają, że uczestnik, który

  1. był z nami na obozie już wcześniej otrzymuje VIP +4%,
  2. dokonał szybko rezerwacji na obóz letni w roku 2024 jeszcze w roku 2023 otrzymuje FTM +8%,
  3. posiada Kartę Dużej Rodziny (lub jedzie na obóz z rodzeństwem) otrzymuje KDR 4%,
  4. był zadowolony tak, że wykupił kolejny drugi obóz na sezon 2024 - otrzymuje kolejny rabat REP2 o wartości 4%

w sumie daje to 20% zniżki (a jak kupi od razu trzeci obóz to jeszcze dodatkowe 4%) !!! Kochasz wędrować, lubisz nasze obozy - warto rozważyć możliwe rabaty!

Uwaga!
Aby otrzymać rabat należy to zgłosić w momencie rezerwacji. 
Z przyczyn technicznych nie robimy tego automatycznie