10 Letni Zlot Rodzinkowy ORZEŁ 2019
18 - 23 sierpnia 2019

Góry Sowie
18-23 sierpnia 2019 ;)

Zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności rodzinki z dziećmi na krótki, ale treściwy pobyt w górach. Po kilku sezonach przerwy wybraliśmy dla Was zaprzyjaźnione schronisko górskie Orzeł, które spełni oczekiwania zarówno dorosłych jak i naszych najmłodszych uczestników. Impreza stacjonarna - wszystkie noclegi w jednym miejscu w  przyjaznych warunkach (pokoje 2, 3 , 4 i 5 osobowe, łazienki i toalety na piętrze, ciepła woda przez całą dobę)

W schronisku serwowane są rewelacyjne posiłki kuchni domowej (w cenie śniadanie i obiadokolacja). Dodatkowo na miejscu czynna restauracja (bufet) w Piwnicy Pod Orłem - duży wybór wszystkiego. Na miejscu parking - można wjechać autem. Kilka miejsc na ognisko, niepowtarzalne widoki na całą Kotlinę Kłodzką.

Proponujemy wspólne spędzanie czasu w ramach bogatego programu turystyczno - rekreacyjnego nastawionego szczególnie na górskie wędrowanie. Podczas pobytu wejdziemy m.in. Wielką Sowę, na Kalenicę, krótki wypad w pobliskie Góry Stołowe na Broumowskie Ściany (Czechy) lub na Szczelinie c Wielki i Błędne Skały... Nie zabraknie innych atrakcji - jak kopalnia w Nowej Rudzie, basen, ścianka wspinaczkowa czy Zamek Grodno. Do tego tajemnicze podziemne miasta z czasów II Wojny Światowej oraz Twierdza Górska w Srebrej Górze (największa w Europie, nigdy nie zdobyta)...   Nie zabraknie grila lub ogniska z kiełbaskami ;)

Na długie letnie wieczory proponujemy leniuchowanie przed Orłem (lub w) - gry planszowe, gitara, wieczorne projekcje filmowe dla młodszych, a później dla starszych dzieci. W obiekcie znajduje się salka z piłkarzykami a w Piwnicy Pod Orłem dart i stół bilardowy. 
Więcej: www.orzel.info.pl

Zapisy na zapytanie (irek@r3b.pl), liczba miejsc zdecydowanie ograniczona!
Rezerwacje przyjmujemy 09 czerwca 2019  - liczy się kolejność zgłoszeń

CENA (wpisowe

5 noclegów w schronisku z wyżywieniem

550 / 522* PLN dzieci 4 - 12 lat
650 / 617* PLN pozostali 13 lat i więcej
*) Rabat dla uczestników poprzednich edycji 5%

TERMIN:
18.8 – 23.8.2019  

CENA OBEJMUJE:

  • Zakwaterowanie: 5 noclegów w schronisku górskim Orzeł w Sokolcu (pokoje 2,3,4 i 5 osobowe. W zależności od wielkości rodziny zaproponujemy odpowiedni pokój lub pokoje). 
  • Wyżywienie 5x śniadanie, 5x obiadokolacja.
  • Ognisko z kiełbaskami,
  • Opiekę rezydenta / animatora R3B.PL, 
  • Codzienne animacje popołudniowo-wieczorne dla dzieci (8-12 lat, przez 5 dni nd-cz po ok 3h).
  • Wycieczka autokarowa do Nowej Rudy (miasteczko, basen, ścianka wspinaczkowa, kopalnia węgla).
  • Szereg propozycji programowych do indywidualnej realizacji, 
  • Opłaty klimatyczne,
  • Ubezpieczenie NW AXA TUiR S.A. 
  • Podatek VAT

CENA nie OBEJMUJE:
Transportu na miejsce. Dojazd na imprezę we własnym zakresie.
Transportu programowego (poza wycieczką autokarową do Nowej Rudy). Wycieczki we własnym zakresie.
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, na basen, dodatkowego prowiantu, innych używek itp... Nie zapewniamy przewodnika górskiego.

ZNIŻKI i RABATY:
*) Rabat dla uczestników poprzednich edycji 5% (uwzględniony w cenniku powyżej)