LVII (57) Rajd 3 Baców
MAGURA * BESKID NISKI
29 sierpnia -2 czerwca 2022

Zapraszamy Was na kolejny Rajd 3 Baców! Idziemy już po raz 57. Tym razem w krainę Łemków na szlaki Beskidu Niskiego. Będzie szansa złapać jeszcze ostatnie chwile tego lata, tym bardziej że Arek zaplanował nam trasę opartą na noclegach w bazach namiotowych, w uroczych agroturystykach... Planujemy wszystko - ogniska, gitarę, zerówkę dla chętnych, skróty, konie huculskie a nawet basen kąpielowy. Rajd jest zaplanowany budżetowo ale nie biednie - bo wpisowe gwarantuje oprócz noclegów śniadania i wieczorne kociołki ;) Oj będzie się działo!

Zapraszamy
R3B Team

TRASA:
(Gorlice) - Wapienne - Bartne - Radocyna - Regietów - Zdynia

niedziela 28.08 orlice
Nocleg (0/4) na życzenie w Gorlicach w PTSM - kto chętny zaznacz w uwagach podczas rezerwacji. Koszt w granicach do 30 zł (płatny dodatkowo na miejscu)

poniedziałek 29.08
Zbiórka GORLICE godz.12:30 Rynek, żeby było skomunikowane z busem z Krakowa - najwcześniejszy przyjeżdża planowo o 12:10, lub z pociągiem z Karkowa 11:04 ale na PKP Gorlice Zagórzany. Ze zbiórki przejazd busikiem do Wapiennego na START i dalej przejście do Bartnego, kociołek i nocleg (1/4) agroturystyka lub namioty (pole namiotowe). 

wtorek 30.08
Po śniadaniu (działamy sami*) robimy trasę: kamieniołom Magurycz - Wołowiec - Nieznajowa - Radocyna, kociołek i nocleg (2/4) w bazie namiotowej.

środa 31.08
Po śniadaniu (działamy sami*) robimy trasę szlakiem granicznym przez Beskidek do Regietowa, kociołek i nocleg (3/4) na bazie namiotowej

czwartek 01.09
Po śniadaniu (działamy sami*) idziemy w trasę: Pętla Kozie Żebro - Kwiatoń - Regietów, dalej przejście przez Rotundę do Zdyni, tam nocleg. Tutaj nie ma kociołka na mecie - ale jest pełna micha przygotowana jak należy. Nocleg (4/4) w gospodarstwie agroturystycznym. 

piątek 02.09
Po śniadaniu busik zabiera nas do Gorlic i kończymy Rajd. 

TERMIN:
(28)29.08 - 02.09.2022

WPISOWE:
440,00 PLN
418,00 PLN (ze zniżką VIP5 lub STD5)
396,00 PLN (ze zniżką VIP5 + STD5)

ŚWIADCZENIA:

  • 4 noclegi (bazy namiotowe, gospodarstwa agroturystyczne, pola namiotowe**)
  • codziennie po noclegu pyszne śniadanie (działamy sami*)
  • codziennie przed noclegiem obiadokolacja w postaci dania jednogarnkowego, a przed ostatnim noclegiem pełna micha dobroci ;)
  • obsługa kierownika i przewodnik beskidzkiego (w tym kaowca- gitarzystę)
  • śpiewniczek R3B dla tych co po raz pierwszy i dla tych co przez niedopatrzenie R3B teamu nie dostali podczas swojego "pierwszego razu"
  • transfer busikiem z Gorlic na START i z METY powrotny do Gorlic
  • ubezpieczenie NW
  • podatek VAT

*) działamy sami - oznacza, że organizator dostarcza produkty i z tego montujemy sobie pyszne śniadanko. Prosimy zabrać własny talerzyk, menażkę lub miskę oraz sztućce i kubek ;)
**) w razie potrzeby gwarantujemy namioty R3B. Trzeba jednak posiadać na pewno karimatę i śpiwór!

Dojazd na rajd we własnym zakresie! Auto można zaparkować  wkilku miejscach (np w Gorlicach, w Wapiennem lub w Zdyni) bezpośrednio przy pensjonacie.

ZNIŻKI i DOPŁATY:
VIP-5 rabat 5% (dla osób, które wzięły udział w przynajmniej jednej, dowolnej imprezie organizowanej przez R3B.PL z min. 1 noclegiem).
czyli to minus 22 PLN
STU-5 rabat 5% (dla uczniów i studentów do 26 roku życia, dla honorowych krwiodawców, dla emerytów powyżej 60 roku życia).
czyli to minus 22 PLN
Zniżki można sumować! wtedy będzie minus 44 PLN

CO ZABRAĆ:
No wiadomo - stosowne ubranka i obuwie z uwzględnieniem przemoczenia się i wychłodzenia! Wart zabrać rękawiczki, szaliki, czapki! Klapki kąpielowe, strój kąpielowy i ręcznik (będzie basen po trasie). Śpiwór, karimatę, termos, jakieś sztućce i talerzyk lub miskę, kubek do napojów również gorących oraz koniecznie latarkę (z zapasowymi bateriami). To wszystko spakowane w plecak
 Bardzo mile widziane gitary, ukulele i inne harmonijki, aparaty fotograficzne i powerbanki ;). Dokumenty tożsamości - bo pasmo graniczne, watahy i te sprawy... pewnie dla spokoju przydadzą się też maseczki

INFO:
Masz uwagi lub pytania - prosimy o kontakt:
Irek 606235702 / irek@r3b.pl
Arek 508067570 naczelnik rajdu