REZERWACJA miejsca na wybranym Rajdzie 3 Baców

  • GÓRY SŁONNE - 59 ZIMOWY RAJD III BACÓW 

W przypadku zainteresowana udziałem w naszym rajdzie - bardzo prosimy wypełnić prosty formularz poniżej [koniecznie tam zaznacz właściwy rajd]. Na podstawie przekazanych nam informacji sporządzimy stosowną Umowę-Zgłoszenie w imprezie turystycznej i wraz z pakietem niezbędnych dokumentów prześlemy w ciągu do 3 dni roboczych Państwu na podany adres e-mail*  (więcej informacji o przekazywanych nam za pomocą poniższego formularza danych osobowych dowiedzą się Państwo z informacji zawartych poniżej ww. formularza.)

W przypadku akceptacji oferty oraz warunków umowy będziemy prosili o wpłatę (przelew) zaliczki na nasze konto bankowe wskazane w umowie - co będzie stanowiło potwierdzenie rezerwacji. 

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź uwag prosimy o kontakt
e-mail: irek@r3b.pl lub tel: 606235702

Na życzenie wszelkie dokumenty możemy przesłać pocztą konwencjonalną. Życzenie prosimy wpisać w polu formularza "uwagi"

*) na życzenie wszelkie dokumenty możemy przesłać pocztą konwencjonalną. Życzenie prosimy wpisać w polu formularza "uwagi"
**) Zniżka VIP90 dla osób, które wzięły udział w 7 wcześniejszych edycjach rajdu 3 baców. Zaliczone rajdy to takie za które uczestnik płacił wpisowe oraz zaliczył min. 3 noclegi na danym rajdzie. Zniżkę wykorzystujemy tylko na jesiennej edycji rajdu. Po wykorzystaniu zniżki (nawet 95%) - zbieramy 7 kolejnych edycji i znowu...