59 zimowy Rajd III Baców - Góry Słonne 
26.2 - 03.3.2023

59 Rajd 3 Baców znowu wyruszy na zimowy szlak! Zapraszamy...

GÓRY SŁONNE 59 zimowy RAJD 3 BACÓW  

Jeśli zapytacie co to te Góry Słonne - to podpowiem, że widać z nich Bieszczady ;) - tylko trochę bardziej dziko... Kilak rzeczy wyróżnia tę imprezę od pozostałych - bo Góry Słonne po raz pierwszy, bo bardzo kameralnie - liczba miejsc jest bardzo ograniczona no i nawet jakby luksusowo... Plan rajdu bardzo wyluzowany. Jak zawsze 5 noclegów (od niedzieli do piątku). A będziemy robić na rajdzie - co chcemy - tzn. po doskonałym śniadanku będzie można a. pójść na wędrówkę pieszą lub na biegówkach, będzie można pojechać na wycieczkę do Chatki Puchatka (po otwarci owej niewielu z nas było), będzie można pojeździć na nartach (w okolicy kilka wyciągów - najbliższe to: 
23km https://lawortaski.pl/
12km https://bieszczad.ski/
16km https://www.arlamow.pl/

Oczywiście nie zabraknie gitary, salonu gier planszowych, pokazów filmowych. Mamy nadzieję, że zabawa jak zawsze będzie na najwyższym poziomie.

Mieszamy w domkach (ogrzewanych), śpimy na łóżeczkach w pościeli... Domki są dwa 5-6 osobowe, wyposażone w 2 sypialnie,  kuchnię, salon, kominek... do tego do domków przylega sauna fińska, balia https://domkipodlasem-cottage.business.site/  Śniadania spożywamy w domkach, kolacje w kultowym jak się okazało barze tuż obok https://goo.gl/maps/Hm61CsjDe3P5uged9. Uważam że ta knajpka to prawdziwa "Siekierka" na dzisiejsze czasy :) 

Wpisowe - ciut drożej niż w ubiegłym roku (o 20 PLN) ale nie ma tu jeszcze wliczonego gadżetu (w zeszłym roku były czapeczki od Doroty). Może coś wymyślę to dam znać :) 

CENA (wpisowe): 900 PLN (patrz zniżki poniżej)

TERMIN RAJDU:
26.02 – 03.03.2023
Liczba miejsc ograniczona (min 8 max 12)
Start: 26 lutego 2023 (niedziela) godz. 17:00 Wojtkowa
Meta: 3 marca 2023 (piątek) godz. 11:00 Wojtkowa 

CENA WPISOWEGO OBEJMUJE:

  • Zakwaterowanie 5 noclegów (Domki Pod Lasem w Wojtkowej),
  • Wyżywienie 2x dziennie "na bogato" (śniadania i obiadokolacje),
  • Degustacja regionalnych alkoholi (dla chętnych),
  • Śpiewnik R3B (lub uzupełnienie dla posiadaczy),
  • Opieka Kaowca - kierownika rajdu
  • Ubezpieczenie NW - UNIQA.

CENA WPISOWEGO NIE OBEJMUJE: 

  • Dojazd na start rajdu i z powrotem we własnym zakresie
  • Wypożyczenia sprzętu narciarskiego, wyciągów, itp.. 
  • Przejazdów busikami itp... to zależnie od chęci i zapotrzebowania

ZNIŻKI i DOPŁATY:
VIP-5 rabat 5% (dla osób, które wzięły udział w przynajmniej jednej, dowolnej imprezie organizowanej przez R3B.PL z min. 1 noclegiem).
czyli na zimowy to minus 45 PLN (855 PLN)
STU-5 rabat 5% (dla uczniów i studentów do 26 roku życia, dla honorowych krwiodawców, dla emerytów powyżej 60 roku życia).
czyli na zimowy to minus 45 PLN (855 PLN)
Zniżki można sumować! wtedy będzie minus 90 PLN (810 PLN)

CO ZABRAĆ:
No wiadomo - stosowne ubranka i obuwie z uwzględnieniem przemoczenia się i wychłodzenia! Obowiązkowe rękawiczki, szaliki, czapki! Klapki kąpielowe i ręcznik ( a nawet ze trzy - bo sauna), termos oraz koniecznie latarkę (z zapasowymi bateriami). Przyda się też mniejszy plecak na wyprawy
Nie trzeba zabierać śpiworka ani karimaty - no chyba, że na piknik na polance. Bardzo mile widziane gitary, ukulele i inne harmonijki... planszóweczki  (będą służbowe, ale jak ktoś ma to...), aparaty fotograficzne i powerbanki ;). Stosowne dokumenty tożsamości...  

UWAGA !
Szczegóły rajdu są jeszcze uzgadniane, jednak z założenia robimy co chcemy a ramy wyznaczą nam śniadania i obiadokolacja... No i te gorące kąpiele ;)

INFO:
REZERWACJE już tylko na zapytanie!!!
Masz uwagi lub pytania - prosimy o kontakt: 
Irek 606235702irek@r3b.pl (dodatkowe informacje).