SZCZECIN 3 dni, 2 noclegi

PROGRAM (propozycje):

Dzień 1: Rano zbiórka uczestników i spotkanie z prowadzącym pilotem. Przejazd do Szczecina, spotkanie z przewodnikiem miejskim, zwiedzanie miasta: Dworzec Główny i tajemnicze podziemia, Bulwar nadodrzański, Stare Miasto z Ratuszem i rynkiem, Zamek Książąt Pomorskich, Wały Chrobrego i Plac Grunwaldzki. Po zwiedzaniu zakwaterowanie, obiadokolacja, możliwość uczestnictwa w spektaklu teatralnym, seansie w kinie. Nocleg 1/2.

Dzień 2: Po śniadaniu proponujemy udział w wycieczce łączonej, do wyboru: zwiedzanie Berlina, ZOO w Stralsundzie lub Wyspę Wolin - ze Świnoujściem i Międzyzdrojami. Wieczorem obiadokolacja, nocleg 2/2.

Dzień 3: Po śniadaniu wykwaterowanie, i dalsze zwiedzanie miasta: Filharmonia Szczecińska, a także "Zielony Szczecin" Park Kasprowicza, Jasne Błonia, Teatr Letni lub Puszcza Bukowa z Jeziorem Szmaragdowym. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do miejsca zamieszkania, pożegnanie z pilotem i zakończenie wycieczki.

UWAGA! Dla grup podróżujących ze stref: K, T, U ze względu na znaczną odległość proponujemy przejazd powrotny nocą.

CENA OBEJMUJE:

  • Transport autokarem, obsługę pilota i przewodnika miejskiego, ubezpieczenie NW, bezpłatne miejsca dla opiekunów, podatek VAT.
  • Zakwaterowanie: 2 noclegi i 2 śniadania.

UWAGI:

  • Program wycieczki jest propozycją i może zostać dowolnie zmodyfikowany po ustaleniu. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
  • Uczestnicy mają obowiązek posiadać przy sobie ważną legitymację szkolną.
  • Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską. Aktualne cenniki wstępów prześlemy wraz ze szczegółową ofertą.
  • Cena nie obejmuje wyżywienia – w przypadku zainteresowania prosimy doliczyć do ceny: 20,– PLN za lunch (obiadokolacja); 16,– PLN za kolację.
  • Istnieje możliwość wyjazdu z innych miejscowości niż objęte powyższą tabelą (mapką) cenową.