PUSZCZA BUKOWA 1 dzień, bez noclegu (rajdy, spacery, gry integracyjne)

Cena 900 PLN / grupa +20 PLN / osoba


Puszcza Bukowa 
Zaproszenie skierowane głównie ale nie tylko do osób (grup) ze Szczecina lub okolic. Nasza propozycja to dzień spędzony w Szczecińskim Parku Krajobrazowym czyli w Puszczy Bukowej. Walory krajoznawcze - szczególnie te przyrodnicze, ciekawostki historyczne stanowią doskonały podkład po możliwości rekreacyjne. Proponujemy różnorodne formy zabawy - od komentowanych spacerów, poprzez rajdy piesze lub rowerowe po dopracowane zajęcia i gry integracyjne. Zakończeniem zabawy zawsze jest ognisko, grill z pakietami zależnymi od wieku i predyspozycji grupy... Co innego dla uczniów szkół podstawowych, co innego dla licealistów, a jeszcze co innego dla grup dorosłych. 
Każdą ofertę przygotowujemy indywidulanie, po ustaleniu wolnych terminów dla obu stron. Ze względu na szczególne życzenia grup dorosłych eventy dla firm) - prosimy oczekiwać oferty indywidualnej.

Szczególną sprawą którą proponujemy jest możliwość przełożenia zaplanowanej imprezy na inny termin w przypadku jeśli 24h przed planowanym startem imprezy prognozy pogody będą szczególnie niekorzystne. W takim przypadku wspólnie ustalamy kolejny mozliwy termin realizacji imrpezy.


Proponowane pakiety:

 • „Spacer -  Zdroje” – to nasz najbardziej podstawowy pakiet trwający ok 4-5h. Trasa po najciekawszych zakątkach Parku Leśnego Zdroje. Podczas spaceru zobaczymy m.in. Jezioro Szmaragdowe, Grotę, Wzgórza Widok i Skórczą Górę, zajrzymy w dół Starej Kopalni. Na koniec przygotujemy ognisko z kiełbaskami **).
 • "Rajd - Glinna" - to kolejny dosyć popularny pakiet - gdzie podczas kilkugodzinnej (7-8h) pieszej wędrówki przejdziemy przez najciekawsze rejony Puszczy Bukowej, mi.in. Szwedzki Młyn, Szwedzki Kamień, Góra Bukowiec (najwyższy szczyt - 148 m.n.p.m.) - Kamień Serce Puszczy (II śniadanie) - wieś Kołowo - Jezioro czarne - Glinna ogród dendrologiczny. Tu dłuższy pobyt (zwiedzanie Ogrodu Dendrologicznego oraz ognisko z kiełbaskami  **) . Po dłuższej przerwie powrót do "cywilizacji".
 • "Rowerem Dookoła Puszczy" - to wycieczka rowerowa prowadząca przez najciekawsze zakątki Puszczy Bukowej. Udział w wyciecze wymaga, aby uczestnicy posiadali własne rowery. Trasa jaką pokonujemy nie wymaga szczególnych, specjalistycznych rowerów - wystarcz zwykłe rowery trekkingowe, miejskie - aczkolwiek podczas wycieczki zaliczamy kilka podjazdów, czasami są odcinki drogami leśnymi, brukiem... jednak większość podłoża to nowe, wyasfaltowane ścieżki rowerowe. Trasa na ok 5-6h zakończona ogniskiem z kiełbaskami **)
 • "Gra Leśna" - to pakiet z licznymi możliwościami - mamy kilka opcji zależnie od oczekiwań danej grupy. Grę Leśną można łączyć z powyższymi pakietami. Wszystkie gry są oparte na pracy z mapą, przegotowane są zadania a na koniec przygotujemy ognisko z kiełbaskami **).
 • "Inne Pomysły" które wiążą się z Puszczą Bukową i w których chętnie pomożemy wiedzą i doświadczeniem. Proponujemy również podobne eventy na Wyspie Wolin... 

**) W cenie zaproponowaliśmy ognisko (kiełbaski, pieczywo, woda, herbata, kawa, sosy, tacki, sztućce, kubki, kijki do pieczenia w ognisku, itp..) - jednak za dopłatą istnieje możliwość zamówienia grilla w środku lasu ;), kociołki mięsne (gulasze, bigosy), wegetariańskie (leczo), alkoholowe (grzańce), piwo z kija, itp... Na życzenie rezerwujemy również obiady, biesiady w wybranych restauracjach na obrzeżach Puszczy Bukowej.


UWAGI:

 • Programy /pakiety są propozycją i mogą zostać dowolnie zmodyfikowane po ustaleniu. 
 • Przypominamy o ubiorze dostosowanym do programu wycieczki i do pory roku. 
 • Na życzenie istnieje możliwość organizacji transportu na start imprezy (i powrót). 

CENA DWUSKŁADNIKOWA 
900 PLN/ grupa
+20 PLN/ osoba OBEJMUJE:

 • Realizację wybranego pakietu
 • Ognisko (kiełbaski, pieczywo, woda, herbata, kawa, sosy, tacki, sztućce, kubki, kijki do pieczenia w ognisku, itp...)
 • Materiały (mapy, komunikatory walkie-talkie, apteczki pierwszej pomocy przedmedycznej) 
 • Obsługę animatorów-przewodników R3B.
 • Bezpłatne miejsca dla opiekunów - dotyczy grup szkolnych.
 • Ubezpieczenie NW.
 • Podatek VAT.

aktualizacja 02.01.2024

Cena zależna od ilości uczestników - przykładowo wg wzoru powyżej
grupa 15 osób - 80 PLN / os.
grupa 25 osób - 56 PLN / os.
grupa 45 osób - 38 PLN / os.


CENA NIE OBEJMUJE:

 • Kosztów dojazdu na strat imprezy. Start i Meta wszystkich pakietów zawsze proponujemy w obrębie przystanków komunikacji miejskiej w Szczecinie. Najczęściej jest to plac przed dworcem PKP Szczecin Zdroje ul. Walecznych. Dogodny dojazd komunikacją miejską lub pociągiem z centrum lub z okolicznych miejscowości (Goleniów, Stargard, itp...).
 • W cenie zaproponowaliśmy ognisko (kiełbaski, pieczywo, woda, herbata, kawa, sosy, tacki, sztućce, kubki, kijki do pieczenia w ognisku, itp..) - jednak za dopłatą istnieje możliwość zamówienia grilla w środku lasu ;), kociołki mięsne (gulasze, bigosy), wegetariańskie (leczo), alkoholowe (grzańce), piwo z kija, itp... Na życzenie rezerwujemy również obiady, biesiady w wybranych restauracjach na obrzeżach Puszczy Bukowej.